Zdrowie i Medycyna Sport

Konferencja Trening 2.0

location icon
CrossFit Dekerta Jana Dekerta 47, Kraków
calendar icon
Od 4 kwi 9:00 do 4 kwi 9:00

Konferencja Trening 2.0!Stwórz swój program treningowy, który da Ci maksymalny efekt!Dowiedz się jak zyskać maksymalny efekt, zachować i poratować zdrowie!

Czy chcesz wiedzieć jak za pomocą treningu wspierać lub odratować swoje zdrowie? 

Czy chciałbyś wiedzieć jak trenować najlepszymi sprawdzonymi metodami i nie tracić czasu?

Czy masz dość szukania gotowych planów, które nie zawsze działają?

Czy nie chcesz więcej testować czy to się uda? 

A może chcesz po prostu poukładać sobie w głowie swoją aktualną wiedzę? 

Zapraszamy na konferencje, w której nie będzie zbędnego gadania. Nie będzie to spotkanie, na którym nie będziesz znał połowy wypowiadanych słów. Tylko pełne doświadczenie, tylko konkretne przypadki, tylko łatwy sposób przyswaja wiedzy. Prelegenci do doświadczeni trenerzy z sukcesami własnymi oraz swoich podopiecznych.
Chcemy przekazać wieloletnią praktyczną wiedzę, która pomoże również Tobie. Nieważne czy jesteś doświadczonym trenerem, czy po prostu chcesz się dowiedzieć o treningu trochę więcej, bądź razem z nami!Tylko konkrety za rozsądne pieniądze!

Gdzie i kiedy? 4 kwietnia 2020,CrossFit Dekerta, ul. Jana Dekerta 47


Prelegenci:
Mieszko Bulik: Jak zbudować swój indywidualny plan treningowy?
Podczas tego wykładu dowiesz się jak zaplanować trening, który pomoże Ci osiągnąć Twoje cele, dobrane do aktualnego poziomu Twoich możliwości oraz jak zachować zdrowie, dobrą kondycję i nie doprowadzić do przetrenowania. Poznasz metody treningowe, które były testowane na wielu zawodnikach z sukcesami, które mogą również zadziałać na Tobie.
Mieszko Bulik:Twórca Athlete Program oraz Athletics Institute, absolwent AWF Katowice, CrossFit Coach, Instruktor ćwiczeń siłowych. Zwycięzca zawodów Under the Bridge oraz Strength Coach Performance, Finalista największych imprez Crossfitowych w kraju i za granicą.Dwukrotny zwycięzca Pucharu Polski, członek kadry narodowej, uczestnik Mistrzostw Świata.Trener Mistrza Świata, trener czterokrotnego Mistrza Polski, trener brązowej medalistki mistrzostw polski oraz wielu wspaniałych zawodników z wielkimi sukcesami.


Izabela Ślusarczyk: Jak jeść, żeby lepiej trenować i wspierać cele sylwetkowe?
Chcesz zmienić swoje codzienne żywienie, poprawić swoją sylwetkę lub lepiej trenować, a nie wiesz jak się do tego zabrać? Podczas tego wykładu dowiesz się (lub skonfrontujesz swoją wiedzę) jak "od kuchni" pracować nad sylwetką. Dowiesz się podstaw dietetycznych: jak obliczyć swoje zapotrzebowanie na energię i poszczególne makroskładniki, w jaki sposób planować okres redukcji i masy, jak komponować posiłki i zadbać o własne zdrowie. 

Izabela Ślusarczyk: Dyplomowany dietetyk, absolwentka Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie oraz studiów podyplomowych AWF Katowice, aktualnie właścicielka gabinetu #IziDieta. Na co dzień zajmuje się poradnictwem dietetycznym.

Monika Grzesiak: Jak zaplanować trening z dwuboju olimpijskiego aby osiągnąć wymarzoną formę?
Podczas tej prezentacji dowiecie się o technice dźwigania na przykładzie wybitnych mistrzów co pozwoli wam dostosować odpowiedni styl dźwigania do waszej budowy ciała. Poznacie najważniejsze składowe oraz metody treningowe, które muszą znaleźć się w Waszym treningu aby osiągnąć zaplanowane cele. Uzyskacie informacje na temat ile czasu trwa okres przygotowawczy oraz jak później wyglądają ostatnie treningi do wywołania formy. Poznacie przykładowe plany treningowe wielu wybitnych sportowców w tym Mistrzyni Europy.
Monika Grzesiak: Multimedalistka Mistrzostw Polski w każdej grupie wiekowej. Brązowa Medalistka Młodzieżowych Mistrzostw Europy do lat 23 oraz akademicka wicemistrzyni Świata. Trener podnoszenia ciężarów i kulturystyki. Trener ubiegłorocznej złotej medalistki Mistrzostw Europy, mistrzów Polski oraz rekordzistów Europy i Polski w podnoszeniu ciężarów. Od trzech lat drugi trener Kadry Narodowej Juniorek do lat 15 i 17.


Dariusz Woś: Progresywne przeładowanie w treningu kalistenicznym - metody programowania treningowego, koniec stagnacji.
Podzas tego wykładu dowiesz się w jaki sposób zoptymalizować swój progres treningowy oraz dlaczego większość trenujących nie jest w stanie osiągnąć poziomu osoby zaawansowanej. Poruszymy różnice w programowaniu treningu na siłowni z programowaniem w kalistenice oraz omówimy najważniejszy czynnik każdego programu treningowego czyli progressive overload. Jeżeli borykasz się ze stagnacją - dowiesz się z czego wynika i jakie błędy popełniasz.

Dariusz Woś Twórca programów treningowych Caliathletics, z którego korzysta ponad 10,000 osób z całego świata. Instruktor Kalisteniki. Zawodnik mistrzostw Polski w Street Workout oraz trener. Właściciel kanału youtube o tematyce sportowej z branży Kalisteniki o łącznej liczbie subskrybujących 260,000 blisko 30,000,000 odsłon.


Tomasz Marzec: Peak Week czyli ostatnie szlify przed zawodami sylwetkowymi.
Na tym wykładzie dowiesz się o ostatnich kluczowych kilku dniach przed zawodami lub sesją zdjęciową. Jak manipulować wodą, solą, odwodnieniem oraz ładowaniem w celu uzyskania jak najlepszej formy startowej.
Tomasz Marzec: Mistrz Świata Juniorów w kulturystyce. Zwycięzca Arnold Classic. Trzykrotny Mistrz Polski.Zawodowy kulturysta. Trener.


Harmonogram:
08:00 - 09:30 - Rejestracja 

9:45 - 10:00 - Rozpoczęcie konferencji 

10:00 - 11:00 - Izabela Ślusarczyk "Jak jeść żeby lepiej trenować i wspierać cele sylwetkowe?

11:00 - 12:00 - Dariusz Coś "Progresywne przeładowanie w treningu kalistenicznym."

12:00 - 12:30 - Przerwa

12:30 - 13:30 - Monika Grzesiak "Jak zaplanować trening z dwuboju olimpijskiego?"

13:30 - 14:30 - Tomasz Marzec "Peak week czyli ostatnie szlify." 

14:30 - 15:30 - Mieszko Bulik "Jak zbudować swój indywidualny plan treningowy?"

15:30 - 16:00 - Zakończenie

16:00 - 17:00 - Indywidualne rozmowy z prelegentami

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Konferencja Trening 2.0
już niedostępne 59,00 zł -