Sport

TRENER ZMIANY - Czy to zawód dla mnie?

location icon
Centrum Żoliborz Plac Inwalidów 10, Warszawa
calendar icon
Od 14 lis 18:00 do 14 lis 21:00

Zawód trenera jest niezwykły. Daje wiele radości i poczucia misji - inspirowanie innych, dzielenie się doświadczeniami, ciągłe uczenie się. Nie jest to jednolita profesja - istnieje wiele specjalizacji trenerskich i rodzajów szkoleń. Być może zastanawiasz się, czy to jest zawód dla Ciebie. 

Zapraszamy Cię na szkolenie, podczas którego będziemy dzielili się swoimi doświadczeniami związanymi z pracą trenerską, szczególnie w kontekście inspirowania, pogłębiania samopoznania, wspierania zmian. Opowiemy o specyfice pracy łączącej szkolenie i coaching grupowy, jak można zostać trenerem i o tym, jakie są perspektywy pracy w zawodzie.

Szkolenie kierowane jest do osób, które myślą o zmianie kierunku swojej kariery zawodowej albo zastanawiają się którą szkołę trenerów wybrać oraz do coachów pragnących pracować z grupami.

Program szkolenia:

Budowanie bezpieczeństwa na warsztatach rozwojowych i szkoleniach:

  • znaczenie bezpieczeństwa w grupie,
  • techniki budowania bezpieczeństwa.

Inspirowanie do zmian:

  • specyfika pracy nad zmianą,
  • poziomy pracy trenera zmian.

Perspektywy w zawodzie trenera:

  • role trenerskie,
  • czynniki decydujące o sukcesie w zawodzie trenera,
  • drogi do zawodu trenera.


Szkolenie będzie realizowane metodami aktywizującymi - Będziemy pracowali tak, jak z uczącymi się trenerami w szkole trenerów - Będziecie doświadczali technik i metod, a następnie będziemy je omawiali trenersko.

Czas trwania szkolenia: 3 godziny

Trener prowadzący

Sandra Zenka - Certyfikowany Trener Biznesu, Coach, Finansista.

Magister finansów i rachunkowości. Absolwentka Szkoły Głównej Handlowej, Szkoły Trenera Biznesu oraz Studium Coacha Biznesu. Kilkanaście lat pracowała w finansach, bankowości i ubezpieczeniach na stanowiskach: doradcy finansowego, agenta ubezpieczeniowego, menedżera, HR konsultanta, trenera, coacha oraz kierownika szkoleń.

Spędziła ponad 2000 godzin na sali szkoleniowej. Była odpowiedzialna za procesy rozwojowe, organizację szkoleń oraz wdrażanie nowych trenerów do organizacji. Obecnie pracuje jako freelancer współpracując głównie z firmami finansowymi i ubezpieczeniowymi.

Specjalizuje się w szkoleniach z zakresu: Sprzedaży, Negocjacji i Przywództwa, które prowadziła między innymi dla pracowników Allianz Polska, CUK, Unilink, Fines, Comperia Ubezpieczenia, czy studentów Uniwersytetu Warszawskiego.

Jej misją jest wspieranie innych w zwiększeniu jakości w życiu osobistym i zawodowym.

Więcej informacji - Studium Zawodowe Trenera Zmiany

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
Liczba miejsc ograniczona - bilet jest bezpłatny Bilet bezpłatny

Liczba miejsc ograniczona - bilet jest bezpłatny

dostępnych: 0

Wyprzedane Brak wolnych miejsc