TOOLS (narzędzia) — SUNDAO; ISM Workshop

location icon
calendar icon
Od 2 paź 9:00 do 17 paź 12:00
ticket icon
Od 999,00 zł

TOOLS

Narzędzia do budowy Twojej Wewnętrznej Przestrzeni

2-3.10 / 9-10.10 / 16-17.10.2021

Godz: 9:00 - 12:00SUNDAO; ISM Workshop z Mistrzem Yu Jae-Sheen i SooJin Kim

Celem tych warsztatów będzie praktyczna nauka wykorzystywania dostępnych nam technik oraz metod z zakresu praktyk SUNDAO;ISM. Uzyskasz dostęp do efektywnych narzędzi służących transformowaniu siebie samego i Twojej rzeczywistości dzięki lepszemu zrozumieniu tego, kim jesteśmy.


Zobacz jak prowadzone są spotkania:Oprócz tego otrzymasz:

✅ Certyfikat ukończenia szkolenia.

✅ 18h do certyfikacji Facylitatora SUNDAO;ISM (wymaga minimum 40 godzin corocznego treningu CEU [continuing education units - jednostki kształcenia ustawicznego] z Mistrzem Yu).

✅ Nagrania z 3-miesięcznym dostępem do samodzielnej dalszej medytacji oraz inspiracji.

✅ Dostęp do zamkniętej społeczności - grupy ludzi wspierających się, inspirujących oraz medytujących wspólnie.

✅ Możliwość zawarcia nowych znajomości z całego świata! Na spotkaniach w przerwie oraz każdego dnia po kursie na prostym w obsłudze programie Wonder.me - poczuj się jak na spotkaniach networkingowych z ludźmi z całego świata.

✅ Zadania do wykonania utrzymujące Pełnię Egzystencji.


Spotkanie tłumaczone będzie na j. polski. Dzień przed spotkaniem na podany adres otrzymasz link rejestracyjny (sprawdź również SPAM).

Kurs możesz zakupić w pakiecie z dwudniowym kursem, który odbył się we wrześniu: The Fullness of Being (naciśnij aby otworzyć). Po zakupie otrzymasz nagrania na swój adres e-mail.Jeśli masz jakiekolwiek pytania:

Email: kursy@iww.pl

Telefon: +48 693160910

To, czego doświadczyłeś jako "Przestrzeń Wewnętrzna", to tak zwana Dusza, Duch, Świadomość. Kiedy ludzie próbują podejść do tego koncepcyjnie, pojawia się wiele nieporozumień i sprzeczności.To jeden z powodów, dla których stworzyliśmy neutralne słowo "przestrzeń wewnętrzna" i pozwoliliśmy ludziom "odczuć" ją na sobie. 

~Mistrz Yu Jae-Sheen

OPINIE UCZESTNIKÓW

 "Co za warsztat, co za medytacja, jakie wglądy, jakie urozmaicenie w medytacji i muzyce! Kontrolowanie życia to nie tylko złudzenie. Jestem zaskoczony, nie mam słów żeby to opisać."

"Każdy warsztat i retreat odkąd Cię poznałem jest inny, ale jednocześnie jest taki samo w aspiracjach i inspiracjach. Dziś była czysta kwintesencja, wieloaspektowy lśniący diament jako lśniące aspekty osobowości i wszystkich, którzy uczestniczyli. Głęboka wdzięczność i pokłon wam obojgu!"

"Czuję zupełnie nową jakość mojej Istoty - więcej ekspansji, więcej akceptacji, więcej miłości - większa Przestrzeń Wewnętrzna - trudno to wytłumaczyć - tak się cieszę, że będziemy kontynuować naszą podróż, przytulam Was w swoim Sercu."

"Z głębi serca dziękuję Wam za ten warsztat! Wszystkie procesy były tak delikatne, miękkie i przyjemne. Cały czas czułam wsparcie! Wsparcie od siebie, z całego Wszechświata, wsparcie od każdego kwiatu Ziemi, od moich korzeni, od naszych bratnich dusz ISM i oczywiście od Was. Poczułam całość. To było potężne!"

"Chciałbym podziękować za piękne i nieopisane spotkanie w ten weekend. Wszystko, czego doświadczyłem, było pozaziemskie. Każde spotkanie i praktyka odsłania nowe warstwy, nowe zrozumienie i pomysły. Jestem w dobrze prowadzonej podróży. Dziękuję za to partnerstwo."Zajęcia poprowadzą:Mistrz Yu Jae-Sheen: (Mistrz starożytnej sztuki Sundao, współzałożyciel ISM: Integralnej Metody Somatycznej)

Mistrz Yu jest znany jako jeden z najbardziej innowacyjnych i dynamicznych nauczycieli medytacji oraz autor książek, w tym "Sundao - Zaproszenie do górskiej praktyki daoistycznej."

Po ponad 30 latach dzielenia się swoją wiedzą i spotkań z tysiącami ludzi w krajach zachodnich, Master Yu stworzył przełomowy program poprawy samopoczucia - Sundao; ISM. Jest to unikalna i kompletna reinterpretacja starożytnego górskiego daoizmu, buddyzmu i duchowego zrozumienia medycyny orientalnej, która oferuje praktyczne rozwiązanie dla spontanicznego uzdrawiania i ucieleśnionej transformacji świadomości dla jednostek, społeczeństwa i planety.

Rozpoczął swoje poszukiwania i duchową podróż w wieku 9 lat, pod kierunkiem wspaniałych nauczycieli, w tym swojego dziadka, który nauczył go wartości wewnętrznych cech i prawdziwego energetycznego przywództwa. Podczas lat skupionej medytacji i intensywnego treningu, został pobłogosławiony wieloma głębokimi doświadczeniami, które doprowadziły go do "ostatecznego" doświadczenia i zdał sobie sprawę, że duch Wewnętrznej Przestrzeni jest "Czystym Dobrem" dla jego własnego życia i świata. Otrzymał jasne zrozumienie, na które wskazują wszyscy przebudzeni ludzie: Nie jesteśmy naszym ciałem, umysłem, bólem i cierpieniem, ale raczej jesteśmy manifestacją wiecznej obecności, miłości i świadomości.

Po przyjeździe do Stanów Zjednoczonych w 1998 roku, otworzył praktyki w Kalifornii i Arizonie, USA. Podróżuje po całym świecie, oferując warsztaty, spotkania osobiste i odosobnienia dla osób indywidualnych i organizacji. Ze swoim żywym, entuzjastycznym stylem nauczania, oświetla głębsze zasady i mądrość leżącą u podstaw starożytnych sztuk i filozofii. Mieszka w North Scottsdale, Arizona, USA.SooJin Kim (Współzałożycielka ISM oraz Inner Space Meditation and Music).

SooJin Kim, Współzałożycielka ISM (Integral Somatic Method/ Inner Space Meditation and Music), z całego serca wspiera ludzi żyjących zdrowo, szczęśliwie i twórczo, którzy w pełni wyrażają piękno indywidualności i łączą się ze swoją prawdziwą esencją.

Od 1999 roku dzieli się praktycznymi wskazówkami, medytacją i muzyką na całym świecie, w tym w Ameryce Północnej, krajach europejskich, Rosji i Azji. Podróżuje po całym świecie prowadząc odosobnienia, warsztaty i różne szkolenia wraz ze swoim ukochanym mężem, założycielem Sundao; ISM, Mistrzem Yu, Jae-Sheenem.

Jej intensywna podróż do wewnątrz rozpoczęła się po ciężkiej kontuzji, której doznała podczas kontynuowania studiów muzycznych w Niemczech. Desperacko poszukiwała rozwiązania dla nieznośnego bólu fizycznego częściowo sparaliżowanego ciała. Po wypróbowaniu różnych metod medycznych, w tym zachodnich i wschodnich, odkryła integracyjne podejście i odkryła starożytne sztuki uzdrawiania i medytacje, które przyniosły jej ogromne korzyści. Głęboka wewnętrzna transformacja i doświadczenia radykalnie zmieniły jej zdrowie, a także sposób postrzegania życia i świata. Skoncentrowana praktyka przyspieszyła powrót do zdrowia i otworzyła wrodzone dary wewnątrz. W naturalny sposób zaczęła pomagać także innym.

Jako klasycznie wykształcona skrzypaczka, jej uduchowiona muzyka poświęcona jest pomaganiu innym w łączeniu się z ich sercami, gdzie mieszka bezwarunkowa miłość i autentyczna siła.

"To taka wielka radość dzielić się miłością z niezliczonymi ludźmi na całym świecie i być świadkiem tego, jak doświadczają oni większego spełnienia w swoim życiu. Jestem tak wdzięczna za tę podróż. Moją inspiracją jest upoważnienie każdego do wzięcia odpowiedzialności za swoje szczęście. Najważniejszą wartością dla mnie i mojego męża jest "Czysta Korzyść" dla innych i dla nas samych. Dzielenie się 'Czystymi Korzyściami' jest głębokim przebudzeniem, które głęboko uświadomiliśmy sobie poprzez medytację i trening, więc utrzymujemy je żywe i prawdziwe w miarę, jak nimi sami żyjemy."

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  SUNDAO;ISM TOOLS - 3 weekendy / 6 spotkań
już niedostępne 899,00 zł -
  SUNDAO;ISM TOOLS - 1 weekend / 2 spotkania (2-3.10)
już niedostępne 349,00 zł -
  SUNDAO;ISM TOOLS - 1 weekend / 2 spotkania (9-10.10)
już niedostępne 349,00 zł -
  SUNDAO;ISM TOOLS - 1 weekend / 2 spotkania (16-17.10)
już niedostępne 349,00 zł -
  THE FULLNESS OF BEING (nagranie) + TOOLS — pakiet kursów
już niedostępne 999,00 zł -