Toksyczni ludzie. A co jeśli ja do nich należę?

location icon
Aula im. prof. J. Chłopeckiego, Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie ul. Sucharskiego 2, Rzeszów
calendar icon
Od 4 mar 11:00 do 4 mar 11:00
ticket icon
Od 0,00 zł

SZANOWNI PAŃSTWO,

Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie oraz Klasztor Ojców Dominikanów w Rzeszowie zapraszają na wykład dr Ewy Woydyłło-Osiatyńskiej pt. "Toksyczni ludzie. A co jeśli ja do nich należę?", który odbędzie się 4 marca 2020 r., o godz. 11.00, w Auli im. prof. Jerzego Chłopeckiego w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie, (Rzeszów, ul. Sucharskiego 2).

Wykład zrealizowany zostanie w ramach cyklu "Sztuka relacji", którego partnerem merytorycznym jest Akademickie Centrum Rozwoju Osobistego i Psychoterapii WSIiZ.

Udział w spotkaniu jest BEZPŁATNY pod warunkiem REJESTRACJI i okazania biletu w formie drukowanej lub na nośniku elektronicznym (np. tablet, telefon). W dniu wydarzenia zajmowanie miejsc będzie możliwe od godz. 10:30.

W przypadku braku możliwości udziału w spotkaniu prosimy o dokonanie REZYGNACJI drogą e-mailową: bow@wsiz.rzeszow.pl lub telefonicznie - 17 866 14 01, 17 866 12 54. Informacja o Państwa rezygnacji pozwoli innym zainteresowanym wziąć udział w tym wyjątkowym wydarzeniu.

Więcej informacji o cyklu "Sztuka relacji" na stronie: sztukarelacji.wsiz.pl


Pliki do pobrania:

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Dostępne do Liczba
W przypadku chęci rejestracji grupy liczącej więcej niż 4 osoby, uprzejmie prosimy o bezpośredni kontakt telefoniczny z organizatorami: 17 866 14 01. Aula im. prof. Jerzego Chłopeckiego

W przypadku chęci rejestracji grupy liczącej więcej niż 4 osoby, uprzejmie prosimy o bezpośredni kontakt telefoniczny z organizatorami: 17 866 14 01.

już niedostępne -