Tipi UX Poznań #11

location icon
Plus Jeden Poznań Za Bramką 1, Poznań
calendar icon
Od 5 gru 18:00 do 5 gru 20:00

---> WYDARZENIE NA FB <---

5 grudnia widzimy się na kolejnym spotkaniu Tipi UX w Poznaniu! Rezerwujcie datę i śledźcie szczegóły :)

<><><>

PRELEKCJE
"Percepcja zaszyta w kodzie: QAjowanie rzeczywistości" - Aleksandra Kornecka (OLX)

Choć sami jesteśmy ludźmi, czasami okazuje się, że nie do końca wiemy jak ludzkie mózgi działają.

W swoim wystąpieniu Ola podzieli się dobrymi praktykami względem projektowania i testowania interfejsu graficznego oraz interakcji aplikacji webowych i mobilnych, mając na uwadze zarówno współpracę w zespole projektowym jak i użytkownika końcowego. Określi również jakie percepcyjnie przyjazne praktyki warto przenieść na grunt projektowania usług.

W prezentacji znajdziecie następujące treści:
- zasadzki umysłu czyhające na nas jak i na użytkowników przy interakcji z softem (kognitywistyka życia codziennego IT) jak i
- znaczenie neuroróżnorodności (neurodiversity, cognitive diversity)
- trochę teorii naukowych do wykorzystania w praktyce (m.in. heurystyki poznawcze, Gestalt, psychologia ekologiczna, metafory)
- jak być "human brain-friendly"
-testy użyteczności okiem QA (m.in. wtyczki web, macierz testów korytarzowych)
- checklisty testera użyteczności

Podczas prezentacji przydadzą się Wam telefony komórkowe z kolorowym wyświetlaczem oraz dostępem do internetu. (udział w interakcji dla chętnych :) ).


"Przekonaj klienta: komunikacja w pracy product designera" - Mikołaj Biernat (Product Designer, Tonik)
W naszej branży dobre pomysły to nie wszystko. Skuteczny projektant musi zadbać o ich perfekcyjną egzekucję, ale przede wszystkim — aprobatę klienta i stakeholderów. Właściwa prezentacja, dokumentacja i sprzedaż swoich projektów to klucz do zbudowania owocnej relacji. Mikołaj opowie w jaki sposób komunikuje się z klientem, aby skutecznie przekonywać go o wartości swoich pomysłów.

<><><>

Zgłaszając swoją chęć udziału w wybranym wydarzeniu, akceptujesz warunki Regulaminu oraz oświadczasz, że zostałeś/aś poinformowana, że Administratorem Twoich danych osobowych podanych w formularzu jest Patrycja Walencik, zamieszkała Aleje Komisji Edukacji Narodowej 15/144, 02-797 Warszawa oraz Marta Mielcarek DESIGN, ul. Świętokrzyska 134/39, 80-180 Gdańsk, NIP: 696-188-0264 , a wszelkie szczegóły dotyczące przetwarzania danych zawiera Polityka Prywatności.

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Tipi UX Poznań #11
Wyprzedane Brak wolnych miejsc