#ThinkDigital | Mówię, więc jestem - jak skutecznie zaprezentować się na żywo i w sieci.

location icon
Hevre (sala -1) ul. Beera Meiselsa 18, kraków
calendar icon
Od 17 kwi 16:00 do 17 kwi 18:45

#ThinkDigital |  Mówię, więc jestem - jak skutecznie zaprezentować się na żywo i w sieci.

▶️ Data: 17 kwietnia 2019 r. 📆
▶️ Godzina: 18.00 - 20.45 ⏰
▶️ Miejsce: HEVRE - ul. Beera Meiselsa 18, Kraków 📌
▶️ Bilety: 49,90 zł normalny / 29,99 zł dla studenta 💸- całkowity przychód zostaje przeznaczony dla Krakowskiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami (w cenie biletu voucher na napój do wykorzystania na barze)Temat przewodni wydarzenia:

"Mówię, więc jestem - jak skutecznie zaprezentować się na żywo i w sieci."

 

👉Jak ważny jest dla Ciebie wizerunek? Jak duży ma wpływ na sposób, w jaki odbierają Cię nie tylko w życiu prywatnym, ale i zawodowym?

📌 Wraz z rozwojem technologii i internetu wymaga się od nas, aby o swoją autoprezentację dbać nie tylko w życiu realnym, ale również w sieci. Nieograniczone możliwości internetu sprawiają, że przenosimy tam coraz częściej swoją strefę prywatną i zawodową. Z tego też powodu warto zadbać w równej mierze o swój wizerunek podczas realnych spotkań oraz tych internetowych. 💁♀

 🧐W trakcie wydarzenia dowiesz się, jakimi zasadami rządzą się oba światy. Poznasz sprawdzone metody, jak zaprezentować się lepiej, a czego unikać. Wejściówki w cenie: normalnej 49,90 zł oraz dla studentów 29,99 zł - całkowity dochód z wydarzenia zostaje przeznaczony dla Krakowskiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami

Co zawiera się w kwocie wejściówki:

  • prelekcje znanych i cenionych Specjalistów
  • aktywny networking
  • świetna atmosfera branżowa sprzyjająca wymianie wiedzy
  • voucher na napój do wykorzystania w barze

Serdecznie zapraszamy:

  • specjalistów marketingu, freelancerów, pracowników agencji
  • branże e-commerce, małych i średnich przedsiębiorców, przedstawicieli wolnych zawodów
  • startupowców i pasjonatów internetu
  • studentów i wszystkich zainteresowanych tematyką :)


Czym jest #ThinkDigital?

#ThinkDigital to cykl spotkań które mają na celu dostarczać najnowszą wiedzę i najefektywniejsze rozwiązania z zakresu digital.

Nowy projekt Marketerzy dla zwierząt to seria wydarzeń w tematyce szeroko pojętego digital marketingu, z której przychód jest całkowicie przeznaczony na zwierzaki ze schroniska KTOZ.

#ThinkDigital łączy marketerów, agencje, specjalistów reklamy online, właścicieli biznesów, startupy i branżę IT tak aby umożliwiać wzajemną współpracę i wymianę doświadczeń.

Najnowsze trendy, olbrzymia dawka praktycznej wiedzy, tylko sprawdzone narzędzia i partnerzy, nowe technologie podane w prostej i zrozumiałej formie , najlepsze case pokazujące że to naprawdę działa - dzielimy się przepisem na sukces w online!

#ThinkDigital wprowadzi Cię w nową rzeczywistość, pokaże przyszłość działań i funkcjonowania biznesu.

Chcesz być na bieżąco - koniecznie bądź z nami!

Podczas wydarzenia zawsze możesz liczyć na najlepszych prelegentów, niestandardowy networking, boty i aplikacje mobilne wspierające komunikację i szerzenie wiedzy, dostęp do przedstawicieli narzędzi i rozwiązań digital i … liczne niespodzianki :)


Harmonogram oraz występujący prelegenci będą publikowani na bieżąco na stronie wydarzenia, aby otrzymywać powiadomienia o jego szczegółach nie zapomnij się zapisać!


Jeśli chcesz dołączyć do spotkania jako partner - zapraszamy do kontaktu : projects@the25.pl

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Dostępne do Cena Liczba
  Normalny
już niedostępne 49,99 zł -
  Dla studentów
już niedostępne 29,99 zł -