pokaz filmu "The Story of Plastic"

location icon
online
calendar icon
Od 17 wrz 0:00 do 20 wrz 23:59

Pokaz odbywa się w ramach 14. Łódź Design Festival dzięki uprzejmości twórców filmu: www.storyofplastic.org

O filmie: Wyprodukowany w ramach Story of Stuff Project, "The Story of Plastic" przedstawia ogólny kryzys spowodowany przez człowieka, jakim jest zanieczyszczenie tworzywami sztucznymi, oraz ogólnoświatowy wpływ, jaki wywiera ono na zdrowie naszej planety i jej mieszkańców. Film obejmujący trzy kontynenty ilustruje trwającą katastroę: pola pełne śmieci, prawdziwe góry śmieci, rzeki i morza zatkane odpadami oraz niebo zatkane trującymi emisjami z produkcji i przetwarzania plastiku. "The Story of Plastic" zawiera wywiady z ekspertami i aktywistami na pierwszej linii walki, ujawniające katastrofalne konsekwencje zalania ekosystemów dławiących plastikiem i zatruwających społeczności na całym świecie oraz globalnego ruchu, który powstaje w odpowiedzi. Dzięki wciągającej oryginalnej animacji, materiałom archiwalnym z lat trzydziestych XX wieku i pierwszoosobowym relacjom z sytuacji kryzysowej film przedstawia złożony problem, który w coraz większym stopniu wpływa na dobrobyt planety i jej mieszkańców. czas trwania: 95:08 min język: angielski + polskie podpisy

Jak go obejrzeć?
Film będzie dostępny do obejrzenia online w dniach 17- 20 września 2020. Aby otrzymać bezpłatną wejściówkę prosimy o zarejestrowanie się na Evenea i postępowanie zgodnie z informacjami zawartymi w wiadomości zwrotnej.

Uwaga! W imieniu własnym i twórców filmu prosimy o: nie udostępnianie linku innym osobom, nie umieszczanie go w Internecie, nie oglądanie go wiele razy. Dzięki temu wszyscy zainteresowani będą mogli oglądać film bez osiągnięcia limitu wyświetleń.

Podpowiedź! Jeśli nie chcesz niczego przegapić z programu 14. Łódź Design Festival możesz:

  • zapisać się na nasz newsletter link,
  • polubić nas na Facebooku link,
  • obserwować nas na Instagramie link
  • subskrybować nasz kanał na Youtube link


Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  The Story of Plastic - wejściówka na pokaz online
już niedostępne -