test:fest 2022

location icon
Concordia Design wyspa Słodowa 7, Wrocław
calendar icon
Od 14 maj 8:30 do 14 maj 23:59

test:fest to konferencja skierowana przede wszystkim do licznych wrocławskich firm IT i ich pracowników - inżynierów jakości oprogramowania. We Wrocławiu powstaje wiele innowacyjnych projektów informatycznych, a tworzą je doświadczeni specjaliści z olbrzymią wiedzą, którzy korzystają z nowoczesnych narzędzi, technologii i technik.

Konferencja jest okazją do podzielenia się tą wiedzą w lokalnym środowisku, zaprezentowania jak na co dzień pracują testerzy we wrocławskich firmach, a także miejscem do zintegrowania dość rozproszonej społeczności w mieście.

test:fest to bezpłatna jednodniowa konferencja, która odbędzie się we Wrocławiu. Świadomie wybraliśmy sobotę na dzień konferencji, aby umożliwić uczestnictwo w tym wydarzeniu nawet tym najbardziej zapracowanym.

Zapraszamy wszystkie wrocławskie firmy do współpracy, osoby chętne do udziału w konferencji w roli prelegentów prosimy o kontakt. Śledźcie również naszą stronę i profil na Facebooku, gdzie zamieszczamy najnowsze informacje o wydarzeniu.

Do zobaczenia w maju!

Więcej na: www.testfest.pl

Prelegenci: https://testfest.pl/prelegenci-2022/

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  wejściówki/tickets for test:fest 2022
Wyprzedane Brak wolnych miejsc