Live therapy - workshop Recall Healing® / Totalna Biologia® - dr M. LaMasa-Schrader

location icon
ON-LINE
calendar icon
Od 9 mar 13:00 do 10 mar 19:30
ticket icon
Od 750,00 zł


Prowadzi: dr Michelle LaMasa-Schrader / USA/Texas, współzałożycielka wraz z dr Gilbertem Renaud Międzynarodowego Instytutu Recall Healing. Jej praca doktorska dotyczyła metody terapeutyczno-rozwojowej Recall Healing. Łączy w swojej pracy ciało, ducha i umysł.

W szkoleniu mogą brać udział tylko te osoby, które ukończyły poziom I Recall Healing - Recall Healing® / Total Biology® Level I - możesz kupić dostęp do nagrania tego szkolenia w pakiecie z biletem na ten kurs.

Data: 9 - 10 marca 2021

Godziny: 13.00 - 19.30 (czas środkowoeuropejski)

Tłumaczenie: j.polski i j.rosyjski

Kurs on-line (16 h)

Po ukończeniu kursu uczestnicy otrzymują:

- 3 miesięczny dostęp do nagrania webinarium,

- Certyfikat (w wersji elektronicznej) określający rodzaj kursu i ilość godzin.

Certyfikaty są podstawą do otrzymania Dyplomów Recall Healing® oraz Zaświadczeń na drukach Ministerstwa Edukacji Narodowej. Po ukończeniu 120 godzin kursów tematycznych (5 kursów - dotyczy kursów od marca 2020 roku) - Dyplom Recall Healing® / Total Biology® Advanced Level i Zaświadczenie na drukach MEN Recall Healing® / Totalna Biologia® Poziom Zaawansowany.


Workshop z wykorzystanie w praktyce metodyki i narzędzi Recall Healing/Totalnej Biologii. Uczestniczą w nim obserwatorzy oraz pacjenci. Pacjenci odbywają publiczną sesję Recall Healing, a zarazem są też obserwatorami.

Każdego dnia będą rozpatrywane 2 przypadki diagnostyczne oraz przypadki pozostałych uczestników zajęć.

Grupowa terapia prowadzona pod superwizją odbywa się dwuetapowo - rozpatrywane są przypadki osób, które stają się obserwatorami. Dzięki połączeniu obserwacji z czynnym udziałem w terapii na żywo słuchacze uczą się stosować metodykę RH w praktyce. Ten trening daje uczestnikom możliwość skonfrontowania swoich doświadczeń z innymi przypadkami i przepracowania w grupie własnych problemów. Wypróbowują przy tym zestaw praktycznych narzędzi RH niezbędnych do dalszej pracy terapeutycznej nad sobą. Zdobytą w ten sposób wiedzę i nowe doświadczenia mogą później z powodzeniem wykorzystywać w pracy, ale również ze swoimi bliskimi.


Uwaga! Warsztat jest nagrywany i będzie udostępniony jako webinarium on-line. Osoby, które będą zabierały głos i pokazywały twarz w trakcie warsztatów, wyrażają zgodę na wykorzystanie ich wizerunku w celach szkolenia.

Na warsztatach następują spontaniczne uzdrowienia!Informacje organizacyjne:

  • Dzień przed rozpoczęciem kursu na podany podczas zakupu biletu adres e-mail uczestniczki/uczestnicy kursu otrzymają dostęp do pokoju webinaryjnego wraz z pełną instrukcją. Jeśli nie otrzymają Państwo powiadomienia, prosimy o sprawdzenie folderu SPAM!
  • Zalecamy uczestnictwo w kursie online - otrzymają Państwo dostęp do nagrania kursu po jego zakończeniu, jednak uczestnicząc w nim w online mogą Państwo na bieżąco zadawać pytania.Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Bilet - Obserwator
10 Marca 2021, 23:59 750,00 zł
  Obserwator + RH 1 (off-line)
10 Marca 2021, 19:30 1 350,00 zł