Public Relations - teksty PR-owe dla Twojej marki [ 16 lipca warsztaty online]

location icon
Aplikacja ZOOM
calendar icon
Od 16 lip 15:00 do 16 lip 19:00

NAPISZ ŚWIETNE TEKSTY O SWOJEJ MARCE

PO CO CI DOBRE TEKSTY?

Odpowiedz sobie na pytanie kiedy ostatni raz zaglądałeś do swojej zakładki "o mnie"/ "o firmie" albo "oferta"? Czy teksty, które opracowałeś miesiące temu kiedy strona powstawała, oddają w 100% to, co masz do zaoferowania klientom? A jak się ma Twoje bio w mediach społecznościowych?


NIE CHODZI O REKLAMĘ

Uczę, że najważniejsze teksty o Twojej marce i ofercie powinny być tak naprawdę o klientach, ich potrzebach i problemach, jakie możesz rozwiązać. Tego nie załatwisz reklamą.


MUSISZ WIEDZIEĆ CZEGO SZUKAJĄ

Dobre teksty o Twojej marce odpowiadają na potrzeby klientów. Jednak, aby tak się stało, musisz wiedzieć, czego oni szukają.Mam sprawdzone narzędzia, dzięki którym nie będzie Ci brakowało pomysłów na dobry tekst.


NAPISZ, NIE CZEKAJ

Podczas tych warsztatów nie dostaniesz prezentacji na temat pisania. Po prostu będziesz pisać! Tu nie chodzi o teorię, czy opowiadanie jak robią to inni. Tu chodzi o Twoje teksty dla Twoich klientów!


LICZĄ SIĘ TWOJE EFEKTY

Dobrze przemyślane i przygotowane PR-owe teksty bezpośrednio przekładają się na Twoje efekty. Pomyśl, ile razy zniecierpliwiony zamykałeś okno przeglądarki, bo nigdzie nie mogłeś znaleźć konkretnych informacji na temat firmy, którą sprawdzałeś? Zadbaj o to, aby Twoi klienci nie chcieli klikać "zamknij".


TU NIE MA MAGII, SĄ KONKRETY

PR i dobre teksty nie mają w sobie nic z magii i obietnic łatwych sukcesów. Daję za to konkretne sposoby i wskazówki na to, jak pisać ciekawie, intrygować, a nie zanudzić odbiorców.


DLACZEGO JA TEGO UCZĘ?

Nazywam się Kinga Fromlewicz i po prostu wiem, jak pisać teksty o markach. Teksty, które nie nudzą, a powodują, że klienci chcą dowiedzieć się więcej. Dzielę się swoim doświadczeniem i uczę jak sprawnie przygotować materiały o marce i gdzie szukać informacji pomocnych w ich opracowaniu. Szybko znajdziesz nie tylko temat na ciekawy tekst, ale i będziesz wiedzieć, co chcą przeczytać Twoi klienci.

Jestem specjalistką Public Relations z doświadczeniem dziennikarskim. Napisałam setki tekstów dla moich klientów - małych, rodzinnych manufaktur i dużych, giełdowych grup kapitałowych. 

Jestem autorką książki "Zostań Królową PR", w której uczę w jaki sposób samodzielnie przygotować i realizować strategię PR w każdej firmie. Bez względu na jej wielkość, zasięg czy etap rozwoju. Uczę i prowadzę szkolenia o PR i komunikacji, bo wiem, że świetne narzędzia do budowania rozpoznawalności i reputacji są w zasięgu każdej marki. Wystarczy wiedzieć gdzie ich szukać i jak z nich korzystać. Więcej o mnie znajdziesz na MOJEJ STRONIE.

4-godzinne warsztaty online, podczas których:

  • pokażę Ci jak i gdzie sprawdzać, co interesuje Twoich klientów
  • omówimy dobre praktyki tworzenia PR-owych tekstów do zakładki "o mnie"/ "o firmie", czy "oferta"
  • dowiesz się, dlaczego tak ważne jest, aby pisać teksty, które odpowiadają na potrzeby klientów
  • napiszesz lub poprawisz wybrane przez siebie teksty w taki sposób, aby nikt nie miał wątpliwości czym się zajmujesz i jaki problem klientów rozwiązujesz.

Będzie intensywnie. Będzie roboczo. Będzie konkretnie. Nie będzie za to prezentacji z teorią, bo nie będziemy mieć na to czasu w trakcie pisania tekstu dla Twojej marki. To warsztaty, po których masz od razu efekty!

Jest to możliwe dzięki kameralnej grupie max. 10 osób. Nie czekaj i zajmij swoje miejsce już teraz.

Do wyboru masz 2 terminy w lipcu:

6 lipca spotykamy się od 10.00 do 14.00 na platformie ZOOM

16 lipca pracujemy od 15.00 do 19.00 na platformie ZOOM

Spotkajmy się, aby wspólnie przygotować dla Ciebie świetny PR-owy tekst.

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Miejsce na warsztatach online 16 lipca
już niedostępne 343,17 zł -