Nauka i Edukacja Zdrowie i Medycyna Kultura i Sztuka Koncerty, Festiwale, Rozrywka Wydarzenia okolicznościowe Rodzina i relacje międzyludzkie

Interaktywne przedstawienie dla dzieci "Dzieci Króla" | Teatr eMOCja

location icon
Strefa LifeHouse, poziom +1 ul. Maltańska 1, GALERIA MALTA, Poznań
calendar icon
Od 29 sty 11:00 do 29 sty 12:30
ticket icon
Od 0,00 zł

Jak co miesiąc Teatr eMOCja zaprasza na przedstawienie pod tytułem "Dzieci Króla" na podstawie rozgrzewającej serca historii książki autorstwa Maxa Lucado.
Tym razem będzie to przedstawienie jako zakończenie 5-dniowych Warsztatów Zimowych organizowanych w Strefie LifeHouse. Występ będzie z udziałem uczestników warsztatów.

"Dawno dawno temu w kraju podobnym do naszego, była sobie wioska. A w tej wiosce mieszkało 5 sierot. Król dowiedział się o ich nieszczęściu i chciał zaprosić dzieci do zamieszkania w Jego zamku. Gdy dzieci dowiedziały się o tym czekając na wizytę króla postanowiły przygotować się i pokazać swoje talenty. Jednak najmłodsza dziewczynka nie mogła odszukać swojego talentu..."

Jak zakończy się ta przygoda? Koniecznie przyjdź by przekonać się o tym. Może i ty odkryjesz swój talent.
Bo każdy jest wartościowy.

-----

Teatr eMOCja w Poznaniu serdecznie zaprasza dzieci w wieku 4-12 lat na delikatne przesłanie o Miłości rodzica, akceptacji siebie oraz poczuciu wartości. Spotkanie będzie trwało 1,5h, podczas którego młody widz będzie odkrywał swoją wartość, jaką ma moc i jak ją wyrażać.

Spotkanie ma dwie części:

  1. Interaktywny spektakl z morałem.
  2. Zabawa, komunikacja, integracja oraz manualne prace w kontekście wartościowego morału.
W czasie przedstawienia rodziców zapraszamy na darmową kawę i herbatę w Strefie LifeHouse.

eMOCja - Mały teatr wielkich emocji.

Cykliczne spotkania opracowywane na podstawie opowiadań Maxa Lucado. Autora książek dla dzieci z wartościowym morałem. Dzieci w trakcie spotkania biorą w nim czynny udział. Stają się aktorami przedstawienia. Po części teatralnej jest czas na zabawy, komunikację oraz manualne prace w strefie ART.

Jaki jest nasz cel?
Chcemy wspierać rozwój małego widza przez budowanie i wzmacnianie jego poczucia wartości, mocnych stron, komunikacji społecznej oraz odwagi w odkrywaniu własnych talentów. Cenimy dobrą zabawę z wartościowym przekazem.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału!


Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Dziecko
już niedostępne 24,99 zł -
  Opiekun dziecka (jedno dziecko)
Wyprzedane bezpłatny Brak wolnych miejsc