Nauka i Edukacja Zdrowie i Medycyna Kultura i Sztuka Koncerty, Festiwale, Rozrywka Wydarzenia okolicznościowe Rodzina i relacje międzyludzkie

Interaktywne przedstawienie dla dzieci "Kapelusze dla Iwana" | Teatr eMOCja

location icon
Strefa LifeHouse, poziom +1 ul. Maltańska 1, GALERIA MALTA, Poznań
calendar icon
Od 28 maj 11:00 do 28 maj 12:30
ticket icon
Od 24,99 zł

Kolejny raz zapraszamy wszystkie dzieci (4-12 lat) i rodziców na wyjątkowe przedstawienie odnajdywania siebie i swojej osobowości. Tym razem zagramy spektakl pt. "Kapelusze dla Iwana" na podstawie rozgrzewającej serca historii książki autorstwa Maxa Lucado. Spotkanie będzie trwało 1,5h podczas którego młody widz będzie odkrywał swoją wartość, jaką ma moc i jak ją wyrażać.

-----

"Ojciec Iwana jest kapelusznikami. Z okazji Dnia Kapelusza chłopiec spodziewa się od niego prezentu w postaci czapki, która będzie pasować do jego osobowości. Jednak sąsiedzi mają dla niego inne rozwiązania, a to wszystko przyprawia go o ból głowy..."
Jak potoczą się losy Iwana? Kim chce zostać? Kogo posłucha? Na pewno dowiecie się tego w trakcie przedstawienia pt. "Kapelusze dla Iwana" w teatrze eMOCja już 28 maja o godz. 11:00!
Galeria Malta - Strefa LifeHouse, poziom +1.

Przygotuj się na kolorowe warsztaty artystyczne zaraz po przedstawieniu.

-----

Spotkanie ma dwie części:
✔ Interaktywny spektakl z morałem;
✔ Zabawa, komunikacja, integracja oraz manualne prace w kontekście wartościowego morału.

☕ W czasie przedstawienia rodziców zapraszamy na darmową kawę i herbatę w Strefie LifeHouse.

-----

📌 eMOCja - Mały teatr wielkich emocji.Cykliczne spotkania opracowywane na podstawie opowiadań Maxa Lucado. Autora książek dla dzieci z wartościowym morałem. Dzieci w trakcie spotkania biorą w nim czynny udział. Stają się aktorami przedstawienia. Po części teatralnej jest czas na zabawy, komunikację oraz manualne prace w strefie ART.
📌 Jaki jest nasz cel?Chcemy wspierać rozwój małego widza przez budowanie i wzmacnianie jego poczucia wartości, mocnych stron, komunikacji społecznej oraz odwagi w odkrywaniu własnych talentów. Cenimy dobrą zabawę z wartościowym przekazem.
Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału!


Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Dziecko

dostępnych: 27

już niedostępne 24,99 zł -
  Opiekun dziecka

dostępnych: bez ograniczeń

Wyprzedane bezpłatny Brak wolnych miejsc
Bilet dla dzieci, które w tym trudnym czasie przyjechały z Ukrainy. Postaramy się, żeby dzieci miały tłumaczenie na j.ukraiński. Малюк / Dziecko (Ukraina)

Bilet dla dzieci, które w tym trudnym czasie przyjechały z Ukrainy. Postaramy się, żeby dzieci miały tłumaczenie na j.ukraiński.

dostępnych: 20

już niedostępne bezpłatny -