Wydarzenia okolicznościowe

Niedzielne Bajeczki - "Najpiękniejszy Prezent"

location icon
Dobre Miejsce - Katolickie Centrum Kultury Dewajtis 3 (wej.B), Warszawa
calendar icon
Od 9 sty 12:30 do 9 sty 13:15
ticket icon
Od 0,00 zł

Serdecznie zapraszamy rodziny z dziećmi na spektakl Teatru Eden, pt. "Najpiękniejszy Prezent" z cyklu Niedzielne Bajeczki. Przedstawienie dedykowane dzieciom w przedziale wiekowym 3-10 lat.

OPIS: "Spektakl przedstawia historię małego chłopca, który nie marzył o pięknych i drogich zabawkach, lecz o tym, aby jego zapracowany tata poświęcił mu trochę czasu. Marzenie Piotrusia spróbują spełnić tajemniczy pomocnicy. Kim są i czy uda im się przekonać tatę chłopca, by nie wyjeżdzał do pracy w dniu jego urodzin?

Najpiekniejszy_Prezent_3Przedstawienie pełne zwrotów akcji i zabawnych dialogów przypomina widzom, że najcenniejsze co możemy ofiarować drugiemu człowiekowi to wspólnie spędzony czas. Czy każdego na to stać? Z pomocą aktorów dzieci spróbują odpowiedzieć na to pytanie."

Najpiekniejszy_Prezent_1

Występują: Tata, Piotruś, Anioł Michał wcielający się w rolę Sprzedawcy, Grajka i Konduktora, Renifer Józek.

Teatr Eden to małopolski teatr wywodzący się z podkrakowskiej Wieliczki. Doświadczeni aktorzy jeżdżą po całej Polsce, po to by w jak najbardziej przystępny sposób przekazywać sztukę najmłodszym widzom.

"Najpiękniejszy Prezent" to pierwsze przedstawienie Teatru Eden stworzone według autorskiego scenariusza.


9 stycznia 2022r. godz.: 12:30. (czas trwania ok. 40 min)

Miejsce: Aula im. bł. ks. J. Popiełuszki, Dobre Miejsce, ul. Dewajtis 3 wej. B.

W przypadku rezygnacji z uczestnictwa w wydarzeniu, prosimy o kontakt drogą mailową - kultura@dobremiejsce.org

UWAGA: Wydarzenie odbędzie się zgodnie z obowiązującymi zasadami wyznaczonymi przez MINISTERSTWO KULTURY I DZIEDZICTWA NARODOWEGO ORAZ GŁÓWNY INSPEKTORAT SANITARNY

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
Wejściówka dla osób zaszczepionych przeciwko COVID-19. Przed wejściem należy okazać: unijne cyfrowe zaświadczenie COVID lub zaświadczenie o szczepieniu, wyniku testu, wyzdrowieniu. Wejściówka dla osoby zaszczepionej / miejsca siedzące nienumerowane

Wejściówka dla osób zaszczepionych przeciwko COVID-19. Przed wejściem należy okazać: unijne cyfrowe zaświadczenie COVID lub zaświadczenie o szczepieniu, wyniku testu, wyzdrowieniu.

dostępnych: 88

już niedostępne -
Wejściówka dla osób niezaszczepionych przeciwko COVID-19. Wejściówka dla osoby niezaszczepionej / miejsca siedzące nienumerowane

Wejściówka dla osób niezaszczepionych przeciwko COVID-19.

dostępnych: 0

Wyprzedane Brak wolnych miejsc