Trójmiejska Dolina Krzemowa #5: Fake news czy #primaAprillis

location icon
Aula D, Wydział Ekonomiczny, Uniwersytet Gdański Armii Krajowej 119/121, Sopot
calendar icon
Od 1 kwi 14:00 do 1 kwi 14:00

Trójmiejska Dolina Krzemowa #5 to kolejna odsłona corocznej konferencji, która łączy praktyków z osobami chcącymi pogłębiać swoją wiedzę. 

Co roku staramy się poruszyć różne tematy z zakresu biznesu elektronicznego m.in. pierwsza edycja TDK była związana z organizacjami i przedsiębiorstwami z branży IT, a w późniejszych poruszaliśmy takie tematy jak User Experience czy też Influencer Marketing.

Dlaczego taki temat tegorocznej konferencji? 

Ze względu na to, że w dzisiejszych czasach coraz częściej można się spotkać z fałszywymi informacjami. Pojawiają się one nie tylko w Internecie, ale to właśnie tam stanowią największe zagrożenie z powodu szybkiego rozprzestrzeniania się i dużej zdolności do wpływu na poglądy ludzi. Prelegenci, jako osoby biorące czynny udział w życiu publicznym (dziennikarze) oraz w życiu politycznym, na przekażą słuchaczom wiele przydatnych porad i opowiedzieć o swoich doświadczeniach związanych z tematyką fake news.

Konferencja będzie składała się z godzinnych modułów. Na każdą prelekcję przewidujemy około 15 minut i dodatkowe 5 minut na pytania z sali. 

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Early Birds
już niedostępne -