Tarot i wzór energetyczny Wszechświata - praktyka, dr Gérard ATHIAS

location icon
ON-LINE
calendar icon
Od 9 kwi 9:30 do 9 cze 18:00
ticket icon
Od 480,00 zł
dr Gérard Athias, Tarot i wzór energetyczny Stworzenia - praktyka stawiania Tarota
Układy z 3 i 5 kartami. Interpretacja snów.
9 czerwca
9 kwietnia - nagranie

Godziny: 09.30 - 18.00 / przerwa 13.00 -14.30 (czas środkowoeuropejski)

Webinarium w j. francuskim z tłumaczeniem na j.polski

zajęcia on-line

Zajęcia dla osób chcących przez wspólne doświadczenie poznać praktykę Tarota. Uczestnicy nabywają umiejętności stawiania Tarota poprzez praktyczne rozpatrywanie układów uczestników zajęć.


Po ukończeniu zajęć uczestnicy otrzymują:

- 3 miesięczny dostęp do nagrania webinarium,

- Osoby mające ukończone 3 dni zajęć praktycznych i 4 dniowy kurs teoretyczny Tarota energetycznego: Dyplom ukończenia kursu Tarota energetycznego u dr dr Gérarda ATHIAS'a oraz Zaświadczenie ukończenia kursu na druku MEN.Praktyka ta jest fundamentalną pracą mającą za cel wyzwolenie. Otwiera ona komunikację pomiędzy naszą istotą a całym Wszechświatem.


22 pierwotne ruchy zawierają wszystkie energie stworzenia i że w ich znaczeniu ukryty jest klucz do możliwości stworzonego wszechświata. 

"Dwadzieścia dwie fundamentalne litery: (On) ustanowił je jako okrąg o wyglądzie ściany z 231 drzwiami. "

"Skóra ze światła", "szamański bęben" złożony z 22 objawionych słów, poprzez który nawiążemy ponownie komunikację z naszym cichym centrum i naszą "objawioną wiedzą".


TAROT wyraża wszystkie ukryte możliwości do naszego wyrażania się.

Ta inicjacyjna praca jest rodzajem żywego języka ruchu, opartego na geście, pozwalającym nam zrozumieć energetyczne i nieuświadomione blokady w naszej pierwotnej matrycy. "Gimnastyka energetyczna", która jest powiązana z alfabetem Wszechświata.

W tej wizji Tarota mamy do zaoferowania doświadczenie, a nie jedynie wiedzę.

Każda z 22. kart ma symbolizować ruch energetyczny, zaś "cyrkulacja" będzie doświadczana jako ruchy energii, która się artykułuje, pozwalając również na oczyszczanie zastojów (zakrzepnięć) w naszej sieci energetycznej.

Harmonizacja ciała, która pozwala naszemu mózgowi na wymianę informacji dzięki współistnieniu wielu sposobów rozumowania.

Nasze "rozróżnialne ciała" wejdą w ten sposób we współbrzmienie, dzięki swojej iście architektonicznej organizacji: biodynamicznemu zrozumieniu, które wymyka się zwykłemu językowi.

Dzięki tej pracy nad wibracją i ruchem, zrozumienie biodynamiczne pomoże nam wejść do świata, w którym język już nie jest potrzebny.  Dr Gérard ATHIAS


Absolwent Wydziału Lekarskiego Marsylii, praktykował Medycynę Ogólną i Tradycyjną Medycynę Chińską. Osobiste względy zdrowotne poprowadziły go do Totalnej Biologii Żywych Istot i od pierwszego kontaktu z tym rewolucyjnym odkryciem zmierza w kierunku tej nowej dyscypliny. W swojej pracy pogłębia i wzbogaca badania z zakresu Biopsychogenealogii. Jego nauczycielami byli Claude SABBAH i Alejandro JODOROWSKY.

W celach wizji syntetycznej (niektórzy twierdzą, że holistycznej) buduje mosty między narzędziami tak odmiennymi jak biologia totalna, pamięć komórkowa, genealogia, kabała. Wspólnym wątkiem jego nauczania jest świadomość i wiedza o Jaźni. Jego celem jest znalezienie przyczyn choroby, a tym samym kluczy do wyzdrowienia.

Autor m.in. Ciało punkt po punkcie, 22 Iskry Życia - wydanych nakładem Wydawnictwa Wena


Informacje organizacyjne:

W dniu kursu na podany podczas zakupu biletu adres e-mail uczestnicy otrzymają dostęp do pokoju webinaryjnego wraz z pełną instrukcją. Po zakończeniu kursu uczestniczki/uczestnicy otrzymają  1 miesięczny dostęp do nagrania webinaru. Jeśli nie otrzymacie powiadomienia proszę sprawdzić folder SPAM!


Kurs można kupić w pakiecie z nagraniem 4 dniowego webinarium teoretycznego: Tarot i wzór energetyczny Wszechświata. 22 matryce stworzenia.
Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Tarot - warsztaty praktyczne 9 kwietnia (nagranie)
już niedostępne 480,00 zł -
  Tarot - warsztaty praktyczne 9 czerwca
już niedostępne 480,00 zł -
  Tarot warsztaty praktyczne 9.04 (nagranie) + 9.06
już niedostępne 864,00 zł -
  Warsztaty praktyczne 9.04 (nagranie) + nagranie webinarium Tarot energetyczny
już niedostępne 1 980,00 zł -
  Tarot energetyczny - webinarium (nagranie)
już niedostępne 1 697,00 zł -
  TAROT, Starożytny Alfabet i relacje bioenergetyczne - Advance (nagranie)
już niedostępne 1 697,00 zł -
  Warsztaty praktyczne 9 czerwca + nagranie webinarium Tarot energetyczny
już niedostępne 1 980,00 zł -