Szkolenie online "Tarcza antykryzysowa 8.0 - najważniejsze regulacje prawne"

location icon
Szkolenie online Dostęp zdalny, Dla uczestników
calendar icon
Od 10 mar 12:00 do 10 mar 14:00

Zapraszamy wraz z Kancelarią Centrum Prawa na bezpłatne szkolenie online pt. "Tarcza antykryzysowa 8.0 - najważniejsze regulacje prawne", które odbędzie się 10.03.2020 r., w godz. 12.00-14.00.


Cel szkolenia: zapoznanie uczestników szkolenia nowymi przepisami przyjętymi w ramach tzw. Tarczy antykryzysowej 8.0.

Grupa odbiorców: szkolenie skierowane jest do przedsiębiorców z sektora MSP i SOHO.

Podczas szkolenia omówione zostaną zagadnienia dotyczące rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 26 lutego 2021 r. w sprawie wsparcia uczestników obrotu gospodarczego poszkodowanych wskutek pandemii COVID-19 (Dz.U. z 2021 r. poz. 371).


Plan szkolenia:

Tarcza antykryzysowa 8.0 - poszczególne rozwiązania prawne dla przedsiębiorców:

  • Dofinansowanie do wynagrodzeń pracowników;
  • Ponowne świadczenie postojowe;
  • Dotacja na koszty bieżącej działalności gospodarczej;
  • Zwolnienie z opłacania składek ZUS;

3. Inne formy wsparcia dla przedsiębiorców w trudnej sytuacji finansowej - postępowanie restrukturyzacyjne oraz upadłościowe.


Szkolenie poprowadzą:

Klementyna Skolimowska - absolwentka Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, ukończyła aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Toruniu, radca prawny. Współpracuje z Centrum Prawa od 2016 r. Specjalizuje się w prawie pracy i ubezpieczeń społecznych, prawie rodzinnym i prawie cywilnym.

Maciej Sarnowski - absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, członek Koła Naukowego Publicznego Prawa Gospodarczego działającego przy toruńskim Uniwersytecie, pracownik Działu Prawnego Centrum Prawa w Toruniu. Główny przedmiot jego zainteresowania stanowi publiczne prawo gospodarcze, w szczególności prawo zamówień publicznych. Ponadto zajmuje się prawem administracyjnym oraz prawem cywilnym.

Emilia Marcinkowska - absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, aplikant radcowski III roku przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Toruniu, pracownik Działu Prawnego Centrum Prawa w Toruniu i Kancelarii Radcy Prawnego Macieja Sokolnickiego, redaktorka bloga przedawnione.pl. Jej zainteresowania zawodowe mieszczą się w kategorii prawa cywilnego oraz prawa upadłościowego. W codziennej pracy zajmuje się także prawem rodzinnym oraz administracyjnym.


Jak przebiegać będzie rejestracja na szkolenie?

Każdy zarejestrowany uczestnik otrzyma od przedstawiciela BARR link dostępu do szkolenia online wraz z dalszą instrukcją postępowania.


Udział w szkoleniu online jest bezpłatny.

Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego zastrzega sobie prawo do odmowy uczestnictwa w kolejnych szkoleniach osobom, które nie wzięły udziału w szkoleniach, na które dokonały zgłoszenia i nie odwołały swojego uczestnictwa (przynajmniej na dzień przed szkoleniem do godz. 12.00).

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Bilet na szkolenie online "Tarcza antykryzysowa 8.0 - najważniejsze regulacje prawne", 10.03.2021 r., godz. 12.00-14.00.
już niedostępne -