Nauka i Edukacja Zdrowie i Medycyna Polityka i Gospodarka

Taka Pani uroda - Babki wKurorcie

location icon
Teatr Atelier Mamuszki 2, Sopot
calendar icon
Od 4 mar 10:00 do 4 mar 11:00


Zapraszamy na wykład o cyklu miesiączkowym i mitach wokół zdrowia intymnego kobiet. Fizjoterapeutka opowie o bólach menstruacyjnych i nie tylko: co sygnalizują, jak się badać i jak ich nie bagatelizować. Dlaczego, kiedy i gdzie powinnyśmy szukać pomocy i dlaczego nasze dolegliwości są często lekceważone.

Wykład poprowadzi dla Was fizjoterapeutka uroginekologiczna Zuzanna Kulczyńska. 

Tak Pani Zuzanna mówi o sobie: "Od lat fascynują mnie możliwości, jakie niesie ze sobą fizjoterapia i praca z ciałem. Specjalizuję się w fizjoterapii uroginekologicznej oraz ortopedycznej. Wykorzystuję szereg metod i technik, które poznałam na licznych kursach i szkoleniach. Wciąż aktualizuję swoją wiedzę i bardzo doceniam współpracę międzydyscyplinarną. Pracuję z człowiekiem jako całością, dlatego stosuję wnikliwą diagnozę funkcjonalną, wspierając się szczegółowym wywiadem. Oprócz pracy w gabinecie działam na rzecz budowania świadomości, edukacji i przełamywaniem tabu wokół zdrowia kobiet."

*

Wykład ten jest jednym z punktów festiwalu zdrowia kobiet Babki w Kurorcie, który odbywa się w Sopocie w dniach 4-5 marca. 

Pełen harmonogram festiwalu dostępny tutaj: https://www.facebook.com/events/707436557650722 

Zapraszamy na naszą stronę https://masterki.pl/ oraz media społecznościowe, gdzie dzielimy się wiedzą i wspieramy kobiety w rozwoju: https://www.instagram.com/masterki.pl/ 

Organizatorzy: Stowarzyszenie Projekt Masterki oraz Miasto Sopot 

Nasi partnerzy to: Studio Sopot Yoga, Goyki 3 Art Inkubator, Teatr Atelier, TAK Trójmiejska Akcja Kobieca, Centrum Seksuologii, Psychoterapii i Psychosomatyki, UpFoundation, Aura Herbals, Feminum

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Taka Pani uroda
już niedostępne -