Sztuka miłości, czyli jak pielęgnować pożądanie, intymność i namiętność - warsztaty dla par

location icon
PPNT Al. Zwycięstwa 96/98, Gdynia
calendar icon
Od 12 lut 19:00 do 12 lut 21:00

 "Sztuka miłości, czyli jak pielęgnować pożądanie, intymność i namiętność" to warsztaty o tym, jak czerpać radość i szczęście z seksu, jak budować atmosferę czułości i bezpieczeństwa tak ważną dla pełnego spełnienia oraz jak dawać i czerpać z kochania się.

Celem warsztatu jest ukazanie roli: komunikacji , bliskości, rozumienia wzajemnych potrzeb, a także świadomości własnego ciała dla zadowolenia z pożycia małżeńskiego.

Uczestnicy warsztatów będą mieli okazję porozmawiać o tym, co daje im radość, co sprawia im przyjemność. Dowiedzą się jakie są potrzeby współmałżonka i w jaki sposób mogą je zaspokajać.

Warsztaty "Sztuka miłości, czyli jak pielęgnować pożądanie, intymność i namiętność" to krótki kurs o tym jak poprzez seks pogłębiać zmysłowość oraz romantyczność,a także bliskość i zadowolenie z relacji. Ponadto cześć teoretyczna zawiera materiał, o tym jak rozniecać pożądanie bez względu na staż, o tym jak pielęgnować relację by namiętność nie wygasła oraz o tym jak uważność wpływa na jakość życia seksualnego.

W trakcie warsztatu przedstawimy też obiektywne przyczyny utrudniające współżycie, podpowiemy gdzie szukać pomocy.  Prowadzący: Justyna Zorn i Roman Miotke

Od 2002 roku wspólnie przemierzamy świat. 11 lat temu powiedzieliśmy sobie sakramentalne TAK. Jesteśmy przeszczęśliwym małżeństwem z trójką dzieci.

Mieliśmy okazję uczestniczyć w kursach i warsztatach dotyczących relacji prowadzonych przez najlepszych terapeutów i trenerów w Polsce i na świecie - z Johnem i Juli Gottman na czele. Oboje też skończyliśmy kurs "Podstawy terapii par i małżeństw" organizowany przez Klinikę Małżeńską w Krakowie.

Od dwóch lat prowadzimy warsztaty dla par będących na różnych etapach związku pomagając im pogłębić więź i umocnić relację. Na warsztatach dzielimy się doświadczeniem własnym, jak i tym zdobytym na kursach i szkoleniach.

Bazując na doświadczeniu i wiedzy z pełnym przekonaniem możemy powiedzieć, że najważniejsze w związku jest zaangażowanie: im więcej włożysz, tym więcej otrzymasz.


Co nas wyróżnia?

Przede wszystkim mamy interdyscyplinarne podejście do związków i relacji. Opieramy się na badaniach naukowych łącząc wiedzę z psychologii, neurobiologii i socjologii. Uważamy, że bardzo ważne jest, aby metody pracy dopasować do potrzeb uczestników, a nie uczestników do metody.

Na warsztatach podzielimy się doświadczeniem własnym jak i tym zdobytym na kursach i warsztatach. Choć jesteśmy szczęśliwym małżeństwem mamy za sobą ciężkie i bolesne chwile. Musieliśmy zmierzyć się z chorobą naszego synka i olbrzymią niemocą, która spotkała nas w czasie nasilenia choroby. Te doświadczenia, choć trudne, w konsekwencji umocniły nasz związek.

W trakcie warsztatów podzielimy się z Wami naszymi, sprawdzonymi sposobami, dzięki którym pokonaliśmy trudności i jesteśmy jeszcze bardziej RAZEM.


Masz wątpliwości czy warto? Chcesz zrobić prezent a nie wiesz czy spodoba się mężowi/żonie?

Kup bilet i przyjdź na warsztaty. Jeżeli nie spodobają wam się warsztaty zwrócimy wam 100% wartości biletu. 


Więcej informacji na:

https://www.facebook.com/WarsztatyRozwojoweDlaPar/

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Dostępne do Cena Liczba
Opłata za warsztaty zawiera koszt materiałów oraz poczęstunku. Bilet małżeński

Opłata za warsztaty zawiera koszt materiałów oraz poczęstunku.

już niedostępne 99,00 zł -