Biznes i Przedsiędsiębiorczość Komunikacja i wystąpienia publiczne Rozwój osobisty Polityka i Gospodarka

Szkolenie z ASERTYWNOŚCI z Agatą Błaszkiewicz - BUSINESS STUDIO

location icon
BUSINESS STUDIO, Central Tower Aleje Jerozolimskie 81, Warszawa
calendar icon
Od 23 wrz 10:00 do 23 wrz 17:00
ticket icon
Od 1 217,70 zł

TRENING ASERTYWNOŚCI w pracy, w domu, w biznesie.

Wyrażaj swoje zdanie. Wyznaczaj granice. Buduj zdrowe relacje.

1-dniowe szkolenie w Warszawie z Agatą Błaszkiewicz


Masz czasami wrażenie, że ludzie nie traktują Cię tak, jakbyś tego chciał i nie szanują Twoich decyzji? W towarzystwie nie wyrażasz swojego zdania, bo wiesz, że i tak nikt nie weźmie go pod uwagę? Osoby z Twojego otoczenia mają przekonanie, że mogą powiedzieć Ci wszystko, co tylko ślina im na język przyniesie, bo przecież "Ty się nie sprzeciwisz"? Masz dosyć sytuacji, w których inni wchodzą z butami w Twoje życie i mówią Ci co masz robić?

Czy i jak reagujesz, gdy w restauracji kelner nie podchodzi do Ciebie przez dwadzieścia minut? Czy i w jaki sposób reagujesz, gdy ktoś poniża Cię publicznie? Jak komunikujesz innym swoje uczucia, kiedy jesteś sfrustrowany? Co robisz, gdy szef nadmiernie angażuje Cię w dodatkową pracę po godzinach? A może zarządzasz zespołem, dla którego nie jesteś autorytetem i który nie wykonuje Twoich poleceń?

Pora to zmienić! Podczas szkolenia poznasz odpowiedzi na te oraz inne pytania, a także dowiesz się, jak we właściwy sposób wyrażać swoje zdanie i budować zdrowe relacje oparte na prawdzie i zaufaniu, a także nauczysz się przyjmować krytykę, wyciągając z niej najlepsze dla siebie wnioski. Raz na zawsze dowiesz się, że asertywność to nie tylko ogólnie przyjęta sztuka odmawiania.

Szkolenie z asertywności Warszawa, kurs asertywności warszawa

Czego konkretnie dowiesz się na szkoleniu z asertywności?:

 • Jak skutecznie wyrażać swoje zdanie, oczekiwania i polecenia.
 • Poznasz swoje mocne i słabe strony w byciu asertywnym.
 • Jak świadomie i asertywnie kształtować relacje w pracy i w domu.
 • W jaki sposób budować swoją siłę mentalną i stanowczość.
 • Jak swobodnie stosować techniki asertywne w praktyce.
 • Poznasz korzyści, jakie płyną z posiadania postawy asertywnej.
 • Dowiesz się, ile tracisz, nie będąc osobą asertywną.
 • Zwiększysz skuteczność w wyrażaniu siebie i obronie swoich granic.

Kim jest Agata Błaszkiewicz i dlaczego możesz Jej zaufać?

Agata Błaszkiewicz - trener asertywności, trener efektywności osobistej, coach, life coach, business coach, coach warszawa

Od 10 lat Dyrektor Zarządzający w firmie BUSINESS STUDIO GROUP. Trener rozwoju osobistego. Dyplomowany coach.

Absolwentka Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie na Wydziale Psychologii. Ukończyła Specjalizację w zakresie Psychologii Organizacji i Pracy, Zarządzania Zasobami Ludzkimi, a także Psychologii Sportu.

Dyplomowany coach MLC. Na Uniwersytecie Warszawskim z wynikiem bardzo dobrym ukończyła Studia Podyplomowe na kierunku "Coaching w Organizacji". Przeprowadziła setki sesji coachingowych dla klientów indywidualnych i korporacyjnych. Współpracuje z przedsiębiorcami, menadżerami, ludźmi ze świata sportu, mediów, showbiznesu. Na przestrzeni ostatnich 5 lat na sali szkoleniowej przepracowała 520 dni; 4160 godzin.

Specjalizuje się w tematyce szkoleniowej dotyczącej rozwoju osobistego i doskonalenia kompetencji "miękkich". Wspiera ludzi głównie w obszarze skuteczności osobistej, budowania relacji interpersonalnych, komunikacji międzyludzkiej, asertywności, efektywnego zarządzania sobą w czasie, automotywacji, kreowania wizerunku, a także budowania pewności siebie i poczucia własnej wartości.

Przez swoich Klientów ceniona za skuteczność, nieocenione wsparcie w drodze do celu, umiejętność słuchania i bezwarunkową akceptację. Twórca i realizator projektu dla kobiet "LWICA BIZNESU".

Informacje dodatkowe:

 • Rozpoczęcie szkolenia: godz. 10:00
 • Zakończenie szkolenia: 17:00
 • Maksymalna liczba uczestników - 16 osób 

Strona internetowa wydarzenia: https://business-studio.pl/szkolenie/trening-asertywnosci
Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
https://business-studio.pl/szkolenie/trening-asertywnosci-w-pracy-biznesie Szkolenie z ASERTYWNOŚCI z Agatą Błaszkiewicz - BUSINESS STUDIO Szkolenia Biznesowe&Coaching

https://business-studio.pl/szkolenie/trening-asertywnosci-w-pracy-biznesie

22 Września 2020, 18:00 1 217,70 zł