Hipnoza od podstaw - szkolenie stacjonarne (kod rabatowy)

location icon
Concordia Design ul. Zwierzyniecka 3, Poznań
calendar icon
Od 1 paź 10:00 do 3 paź 17:00

Poznań, Concordia Design, ul.Zwierzyniecka 3

1 - 2 - 3 października 2021

godziny: Piątek: 10:00 - 18:00, Sobota 10:00 - 18:00, Niedziela 9:00 - 17:00

Hipnoza od podstaw - czyli spotkaj się ze swoją podświadomością

Jest możliwe, by dokonać istotnych zmian w sobie, na poziomie świadomym i nieświadomym. Twoja podświadomość rejestruje wszystko, z niezwykłą dokładnością i trwale. Świadomie ukierunkowany proces na wzmocnienie zdolności jaką jest intuicja, pozwoli Ci doskonale porozumiewać się z podświadomością, odczytywać jej komunikaty, wzmocni Cię mentalnie i emocjonalnie.

Przełoży się to na Twoją zdolność do podejmowania dobrych decyzji, na szczęśliwe życie i dobrostan.


Jakby to było umieć szybko i bez wysiłku osiągać stan głębokiego kontaktu z własną wielowymiarową świadomością?

I przede wszystkim umieć rozmawiać z tą częścią siebie, która wie wszystko, która czuje więcej i która ma największą moc i wiedzę, i pamięć?

A co, gdybyś dodatkowo potrafił manifestować dzięki niej swoje intencje?

Jakie jest Twoje DLACZEGO?

Domyślam się, że mogą być co najmniej dla powody, dla których możesz chcieć wziąć udział w tym szkoleniu:

 • Chęć poznania mechanizmów, dzięki którym możesz efektywnie komunikować się z nieświadomościami innych osób
 • Pragnienie dokonania zmiany w swoim życiu osobistym, zawodowym, w swoich relacjach oraz lepsza komunikacja z sobą, dzięki poznaniu praw rządzących kreacją.

Hipnoza

to narzędzie.

To system komunikacji. To sposób, w jaki człowiek może komunikować się z sobą, swoim sercem i umysłem, i może szybciej i skuteczniej uzyskiwać połączenie z polem wszelkich możliwości.

Zsynchronizuj swoje działania z mądrością świadomości i podświadomości


 • Nauczysz się autohipnozy. Szybko osiągniesz stan, w którym spada poziom kortyzolu (hormon stresu) i podnosi się poziom DHEA (hormon młodości).
 • W tym stanie mózg limbiczny uruchamia procesy samoleczenia. Wyrównuje się stan hormonalny organizmu. Doznasz redukcji dystresu psychicznego (negatywnego stresu)
 • W komunikacji z podświadomością zaczyna Cię ona prowadzić i nieść zgodnie z Twoim intencjami.
 • Rozpoczniesz świadomie ukierunkowany proces komunikacji z podświadomością i korzystania z mocy intuicji.
 • Całe ciało zrewitalizuje się i odzyska wewnętrzną harmonię.
 • Harmonijna współpraca serca i umysłu sprawia, że produkujemy więcej oksytocyny, nazywanej hormonem miłości.
 • Uleczysz nieprawidłowości pętli myśli-emocje-zachowania, a to zaowocuje magiczną niemal zmianą, dostrzegalną w następnych dniach w codziennym funkcjonowaniu.
 • Rozwiniesz dar intuicji, by odnajdować odpowiedzi na nurtujące Cię pytania.


Czy już wiesz, dlaczego osoby praktykujące autohipnozę mają lepszą komunikację ze swoimi bliskimi, są zdrowsze, spokojniejsze i młodnieją?

 • Rozpocznij świadomie ukierunkowany proces komunikacji ze swoją intuicją.
 • Doświadcz działania pola serca i wchodź w nie sprawnie dzięki autohipnozie.
 • Rozwiń dar intuicji, by lepiej słyszeć swoją większą część siebie.
 • Doświadcz, co to znaczy W PEŁNI kochać siebie.
 • Twoja świadomość / podświadomość będzie Cię nieść zgodnie z Twoimi intencjami.
 • Poznasz wielopoziomową konstrukcję człowieka jako Istoty i zaczniesz korzystać z wszystkich poziomów w celu kreacji.

Kiedy świadomie zaczynasz skupiać uwagę na procesach, jakie zachodzą w podświadomości, mobilizujesz swój umysł do odkrywania przed Tobą możliwości, jakim dysponujesz od zawsze, choć nie zdawałeś sobie z tego sprawy.

METODA DR MILTONA H. ERICKSONA

Kwantowego Hipnoterapeuty

POŁĄCZ SERCE I UMYSŁ

Możesz uniknąć dotychczasowych błędów w pracy nad sobą, a także osiągnąć lepsze rezultaty w tym, co jest dla Ciebie najważniejsze.
Poznasz krok po kroku procedury oraz doświadczysz działania tej metody, która zmieni Twoje nastawienie, dostęp do podświadomych wzorców i talentów.
Otrzymasz najskuteczniejszą hipnoterapeutyczną metodę, wywodzącą się od hipnoterapeuty dr.Miltona H.Ericksona, o którym mówi się, że był hipnoterapeutą wszechczasów.
A jednocześnie otrzymasz najnowsze zdobycze badań na ludzkim mózgiem, które zrewolucjonizowało myślenie o naszych zasobach i możliwościach.


ODKRYJ TAJEMNICZY ŚWIAT UKRYTY PRZED ŚWIADOMOŚCIĄ

Możesz słyszeć czasem, że tylko mózg rządzi. Innym razem słyszysz, że to serce może nami rządzić jedynie skutecznie. Ale czy zauważyłaś, że bez jednego drugie nie jest w stanie całkowicie przynieść Ci pełnej satysfakcji i radości życia?

Myśl jest niematerialna. Wirtualna. Myśl powstaje w mózgu. Ale ta myśl wywiera wpływ na Twoje emocje. Na serce. A to już jest namacalne. To coś, co po prostu JEST.

By wzmocnić energię swojego serca i zacząć wibrować w częstotliwości uwalniającej, trzeba połączyć siły serca i mózgu. Możesz więc nauczyć się, jak zarządzać myślami i jak dzięki temu wzmocnić energię i pole serca.

DLACZEGO NIEŚWIADOMOŚĆ JEST MĄDRZEJSZA

W tej części świadomości, zwanej czasem podświadomością, innym razem nieświadomością, przechowujesz zapis wszystkich doświadczeń, od momentu pojawienia się na świecie. Gromadzisz tu, głęboko czasem ukryte przed świadomym wglądem, przekonania, wierzenia, schematy zachowań. Gromadzisz pamięć tego życia, pamięć rodową, pamięć karmiczną. I bardzo często zmiana, którą chcesz wprowadzić, spełza na niczym, ponieważ możliwa jest tylko przy zaproszeniu do współpracy tej potężnej cichej siły w Tobie.

 • Warsztat od podstaw - dla osób bez dotychczasowego doświadczenia, ale jeśli jesteś terapeutą, zyskasz dodatkowe narzędzia do swojej pracy.
 • Możliwość spotkania z sobą, ze swoją Duszą, z tą częścią siebie, którą w niektórych systematykach nazywa się podświadomością, w innych nieświadomym umysłem, a dopóki tego nie poczujesz i nie doświadczysz, nazwa jest tylko etykietką
 • Nauczysz się niwelować wpływ traumatycznych doświadczeń.
 • Możesz rozpocząć dialog ze sobą i nauczyć się dobrze ze sobą komunikować, a dzięki temu kreować swoje życie, przyszłość, zdrowie, relacje, obfitość w każdej sferze
 • Zyskasz narzędzia, dzięki którym będziesz się skuteczniej komunikować z podświadomościami innych
 • Wszystkie narzędzia możesz wdrożyć do swojej pracy z innymi

PRZYGOTUJ SOBIE INTENCJĘ NA CZAS PRACY PODCZAS SZKOLENIA

 • skomunikujesz się z tą częścią siebie, tą energią, która będzie realizować Twoje połączenie z energią Wszechświata oraz z tą częścią, która dotychczas nie pozwalała Ci zrealizować swojego planu
 • przeprowadzisz mediacje między tymi częściami/energiami i przekonasz tę blokującą do zmiany stanowiska
 • wytworzysz realną wizję na poziomie nieświadomości i serca, podłączając się do źródła energetycznego prowadzącego do realizacji Twojej intencji
Ilość miejsc ograniczona.

Dołącz do wydarzenia

W chwili obecnej zgłoszenia na to wydarzenie nie są przyjmowane.