Języki programowania IT i Nowe technologie

Szkoła Pamięci .NET

location icon
Golden Floor Tower ul. Chłodna 51, piętro 32, Warszawa
calendar icon
Od 6 maj 9:00 do 7 maj 17:00

Wszystko co chcielibyście wiedzieć o zarządzaniu pamięcią w .NET

Programowanie

Dowiedz się jak pisać wydajny kod, uwzględniając różne "humory" Garbage Collectora, o których być może nawet jescze nie wiesz. Po tym szkoleniu zaczniesz programować znacznie bardziej świadomie, nie unikając również bardziej zaawansowanych technik. Np. czy wiesz że kolejność pół w obiektach może wpływać na wydajność kodu? Czy jesteś świadomy ukrytych źródeł alokacji?

Teoria

Dowiedz się jak to wszystko działa pod spodem. Wiedza ta nie tylko poszerzenie inżynierskich horyzontów, ale również możliwość lepszego rozumienia i analizowania na własną rękę wszystkiego, na co natkniesz się w przyszłości w temacie zarządzania pamięcią. Np. czy potrafisz obecnie ze zrozumieniem porównywać GC z różnych ekosystemów? Czy dobrze rozumiesz ogłoszane zmiany w CLR w tym zakresie?

Diagnostyka

Naucz się jak diagnozować i monitorowaćswoje aplikacje. Po zdobyciu tej wiedzy żadne problemy nie będą Ci straszne, nawet "na produkcji". Po tym szkoleniu, rozwiązanie problemów to tylko kwestia czasu. Nowe pytanie będzie brzmieć - nie "jak?" i "czy?" je rozwiążesz, ale "kiedy?". Np. czy wiesz jak bezinwazyjnie diagnoznować wyciek pamięci albo wysokie użycie CPU przez GC?

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
Bilet promocyjny. Bilet promocyjny

Bilet promocyjny.

Wyprzedane 3 319,77 zł Wyprzedane
Bilet normalny Bilet normalny

Bilet normalny

Wyprzedane 3 936,00 zł Wyprzedane