Święta bez spiny! Bezpłatny trening relaksacyjny online z Wellbee

location icon
calendar icon
Od 16 gru 20:30 do 16 gru 20:30

Grudzień dla wielu z nas jest w tym roku trudnym miesiącem. Towarzyszą mu różne doświadczenia, część z nich jest trudna, przygniatająca, a może nawet niezwykle bolesna. Nic dziwnego, że obecnie odczuwamy wzmożone napięcie i stres.

Dlatego też zapraszamy Was na bezpłatne warsztaty relaksacyjne połączone z psychoedukacją, dzięki którym choć na moment zatrzymacie pędzące myśli oraz nauczycie się trwać w chwili obecnej, czyli "tu i teraz".

Kim jest prowadząca?

Trening poprowadzi Anna Maj, psycholog i psychoterapeutka Wellbee, która prowadzi psychoterapię integratywną łączącą podejście poznawczo-behawioralne, psychodynamiczne oraz humanistyczno-egzystencjalne oraz korzysta w swojej pracy również z technik relaksacyjnych. Więcej informacji na temat prowadzącej znajdziesz tutaj: wellbee - najlepiej dobrana psychoterapia online

Dla kogo przeznaczone są zajęcia?

Dla każdego, kto pragnie się trochę wyciszyć i obniżyć napięcie! Zajęcia powstały zarówno z myślą o osobach, które są zmęczone, doświadczają stanów lękowych, obniżonego nastroju, jak i dla tych, którzy chcą się rozwijać i praktykować techniki integrujące ciało i umysł.

Jak będzie formuła zajęć?

Oczywiście online 😊. Wystarczy tylko zapewnić sobie dostęp do Internetu i względny spokój na około 60 minut.

Zajęcia składają się z dwóch części. Pierwsza to psychoedukacja, która pomoże zrozumieć, czym jest trening relaksacyjny, jak działa na organizm. Omówione zostaną techniki i wskazówki, które staną się źródłem motywacji do systematycznego wykonywania treningu.

Część druga to trening relaksacyjny, który potrwa około 40 minut. W trakcie jego wykonywania można odpocząć, uspokoić się i wyciszyć oraz odbyć odprężającą podróż w głąb siebie.

Kiedy odbędzie trening i jak można się zapisać?

Trening relaksacyjny odbędzie się we środę 16 grudnia o godzinie 20.30 i potrwa około 60 minut. W odpowiedzi na wysłane zgłoszenie otrzymasz link zapraszający do pokoju online, w którym odbędą się zajęcia relaksacyjne.

Jaki jest koszt spotkania?

Nasz trening jest bezpłatny (dlatego nie może Cię na nim zabraknąć!) :-) 

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Święta bez spiny! Bezpłatny trening relaksacyjny online z Wellbee
Wyprzedane Brak wolnych miejsc