Grudniowy SWAP Wrocław, czyli bezgotówkowa wymiana ubrań

location icon
Ołbińskie Centrum Aktywności Lokalnej ul. Prusa 37-39, Wrocław
calendar icon
Od 12 gru 18:30 do 12 gru 20:30

SWAP Wrocław to cykl największych imprez wymiany ubrań w Polsce. Organizowany jest od lutego 2018 i niezmiennie cieszy się dużą popularnością wśród mieszkanek Wrocławia i okolic. SWAP Wrocław to sympatyczna forma spędzania wolnego czasu, podczas której można dodatkowo zdobyć za darmo nowe ubrania oraz zawrzeć nowe znajomości. Jeśli jeszcze nie byłaś - sprawdź, jak jest fajnie! Możesz też zabrać ze sobą koleżanki.

ZASADY:
1. Przynieś ze sobą ciuchy, których już nie nosisz, a które są w dobrym stanie.
2. Wymień się na inne ciuchy.
3. Wymiana dotyczy tylko ubrań i dodatków.

--- Dołącz do wydarzenia na Facebooku! ---


CO JESZCZE WARTO WIEDZIEĆ?

Możesz wziąć ze sobą rownież wszelakie dodatki i buty. Jeśli masz możliwość, możesz zabrać ze sobą wolno stojące wieszaki, które naprawdę znacznie ułatwiają esponowanie przyniesioncyh ubrań oraz wieszaki.

Ubrania można będzie rozkładać na stołach, parapetach i krzesłach, które będą dostępne na miejscu. Ja zajmę się również lustrem.

Imprezy z cyklu SWAP Wrocław - bezgotówkowa wymiana ubrań to świetne miejsce, żeby odświeżyć zawartość swojej szafy (znów będziecie miały się w co ubrać i to bez wydawania ani złotówki!) oraz zawrzeć nowe znajomości. Nie zabraknie również nagród! Uczestniczki wymiany będą miały możliwość wygrać słoiczek Dżemstera - pyszność w wąsatym słoiku, którą, dzięki bardzo niskiej zawartości cukru można jeść bezkarnie łyżeczką ze słoika.

Poza tym łakociem i ubraniami z imprezy będzie można wynieść również dwie podwójne wejściówki na styczniowy seans Kina Kobiet w Heliosie w Magnolii i na Bielanach.

Ale to nie wszystko! Będą również pyszne, czeoladowe babeczki z Babeczkowej Poczty COOKIE WITH LOVE, które można zamówić w dowolne miejsce w Polsce z własnymi życzeniami - np. zamiast kartki świątecznej dla bliskich, z którymi nie będziemy spędzać tegorocznej Wigilii.

Żeby nie przegapić kolejnych wymiań, śledź SWAP Wrocław na Facebooku i/lub G+!

GDZIE TO JEST DOKŁADNIE?

W siedzibie Stowarzyszenia Żółty Parasol, na skrzyżowaniu ulic Prusa i Wyszyńskiego, WEJŚCIE OD ul. Wyszyńskiego.

WSTĘP NA WYMIANĘ JEST BEZPŁATNY. Zapisując się masz pewność otrzymania informacji o kolejnych wymianach ubrań z cyklu SWAP Wrocław.


KTO TO ORGANIZUJE?

Organizatorką wyman ubrań z cyklu SWAP Wrocław jest Dżoolka, stylistka i blogerka. Dżoolka (Julia Daroszewska) zaczynając swoją przygodę w 2007 była najmłodszą Osobistą Stylistką w Polsce. Do dziś trzyma się klasyki i stawia przede wszystkim na zadowolenie klienta. Pod adresem www.dzoolka.pl prowadzi blog ze stylizcjami-inspiracjami na 4 pory roku i różne okazje.

Od przeszło 5 lat organizuje imprezy bezgotówkowej wymiany ubrań SWAP Wrocław, które dziś są największym cyklem tego typu imprez w Polsce. Obecnie rozszerza go również na inne miasta Polski.

Na co dzień zajmuje się szeroko pojętym marketingiem. Prowadzi konsultacje i szkolenia z zakresu social mediów ze szczególnym naciskiem na portal LinkedIn.

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, ale rejestracja gwarantuje, że otrzymasz informację o kolejnje wymianie ubrań z cyklu SWAP Wrocław. BĘDĘ!

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, ale rejestracja gwarantuje, że otrzymasz informację o kolejnje wymianie ubrań z cyklu SWAP Wrocław.

już niedostępne -