Sprzedaż Polityka i Gospodarka

Zimowa wymiana ubrań z cyklu SWAP Wrocław

location icon
Stowarzyszenie Żółty Parasol Prusa/Wyszyńskiego, Wrocław
calendar icon
Od 22 lut 18:00 do 22 lut 20:00
ticket icon
Od 0,00 zł

Tym razem widzimy się we wtorek, co daje szansę na skorzystanie z łupów ze SWAPa jeszcze w tym samym tygodniu i na przykład ubranie do pracy nowego płaszcza, czy sukienki 😊

Miejsce akcji: siedziba Stowarzyszenia Żółty Parasol, czyli skrzyżowanie ulic Prusa i Wyszyńskiego. Wejście od ul. Wyszyńskiego.
Przygotowałam dla Was ekstra nagrody, które na pewno dotrą na imprezę. Wychorowałam się, więc zakładam, że moja odpornośc jest wzmocniona i póki co będę mieć spokój na długi czas.


ZASADY UDZIAŁU W WYMIANIE UBRAŃ SWAP WROCŁAW

1. Przynieś ubrania, których już nie nosisz, a które są czyste i w dobrym stanie - czyli takim, w które sama jeszcze byś założyła.
2. Wymieniaj się ciuch za ciuch.
3. Wymiana dotyczy tylko ubrań, butów i dodatków.

4. Obowiązuje zakaz sprzedaży przniesionych ubrań.

Wymiana dotyczy tylko ubrań, butów i dodatków i ew. kosmetyków. Przyniesione ubrania powinny być czyste i w takim stanie, w jakim same chciałybyście je jeszcze nosić. Zabierz ze sobą koleżanki i do zobaczenia!

WSTĘP NA WYMIANĘ JEST BEZPŁATNY.

O ile na październikową i listopadową wymianę ubrań proponowałam przynieść jakieś zimowe rzeczy, a na grudniową coś, co można założyć na Wigilię i Sylwestra, o tyle teraz nie mam żadnych pomysłów.
Mogę tylko napisać, wprowadzając nieco prywaty, że od jakiegoś czasu (od kilku lat!) poluję na czerwony sweter.WSTĘP NA WYMIANĘ JEST BEZPŁATNY.


ZAPISY

Zapisując się masz pewność otrzymania informacji o kolejnych wymianach ubrań z cyklu SWAP Wrocław

DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU!


JAK TRAFIĆ

Adres siedziby Stowarzyszenia Żółty Parasol to ul. Prusa 37-39. W rzeczywistości jednak miejsce to znajduje się na samym skrzyżowaniu ulic Prusa i Wyszńskiego, a wejście do budynku jest od strony ul. Wyszyńskiego.


NAGRODY

Cykl SWAP - bezgotówkowa wymiana ubrań słynie z tego, że podczas każdej wymiany odbywa się losowanie ciekawych nagród.
Podczas noworocznej wymiany do wygrania będą:

1. Kupony na usługę Osobistej Stylistki Dżoolki, która jest jednocześnie organizaotrką wymian SWAP Wrocław. Wygrana osoba będzie mieć do wykorzystania godzinę na na przykład przebieżkę ze mną po sklepach, żeby poprzymierzać ubrania, których nigdy nawet nie wzięłaby pod uwagę. Podczas spaceru po sklepach nie musisz niczego kupować.
Nowy rok to doskonały moment na zmiany, a ja z przyjemnością Ci w nich pomogę. Uwielbiam ubierać swoich klientów na określone okazje: np. na randkę, albo imprezę rodzinną. Nowy rok może być świetną okazją do zmian w głowie i w szafie, bo, jak zawsze powtarzam, nasz wygląd ma niesamowity wpływ na nasze samopoczucie oraz na to, jak widzą i traktują nas inni.

2. Słoiczek pysznego Dolnośląskiego Grzańca (bezalkoholowego), który został nagrodzony I miejscem w Polsko-Czeskim konkursie wygrywając z czeskim piwem oraz wyróżniony na zeszłorocznych Dolnośląskich Dożynkach.
Grzaniec jest bezalkoholowy, dzięki czemu w roku na Jarmarku Bożonarodzeniowym w 2019 roku zrobił furorę wśród kobiet w ciąży i karmiących. Zadowoleni byli również kierowcy, którzy mogli się go bezkarnie napić i rozgrzać.
Grzańca można oczywiście wzbogacić czymś mocnym. Szczególnie polecam Jacka Daniel'sa Honey albo Fire. miodowego Jim Beama albo ciasteczkowego Captain Morgana z limitowanej edycji.

3. Słoiczek pysznego musu owocowego Dżemster, który jest tak dobry, że można go jeść bezpośrednio łyżeczką ze słoika.

3. Bilety do Kina Helios na lutowe seanse z cyklu Kina Kobiet to szansa na kolejne, świetnie wyjście z koleżankami i spędzenie czasu w damskim gronie.

4. Godzinna konsultacja dotycząca prowadzenia konta na portalu LinkedIn! Myślę, że to przyda się każdej z Was, nie tylko szukającym aktualnie pracy. Konsultację przeprowadzi Julia Daroszewska, która od kilku lat jest trenerem LinkedIn. Swoją ofertę kieruje głównie do osób, które za pomocą portalu LinkedIn chcą świadomie budować wizerunek eksperta oraz osób, chcących osiągać dzęki temu medium cele biznesowe.Regularną ofertę dotyczącą konsultacji znjajdziesz TUTAJ.


KTO TO ORGANIZUJE?

Organizatorką bezgotówkowej wymiany ubrań jest Dżoolka (Julia Daroszewska).

Dżoolka - stylistka i blogerka, organizatorka wydarzeń SWAP. Dżoolka (Julia Daroszewska) zaczynając swoją przygodę w 2007 była najmłodszą Osobistą Stylistką w Polsce. Do dziś trzyma się klasyki i stawia przede wszystkim na zadowolenie klienta. Pod adresem www.dzoolka.pl prowadzi blog ze stylizacjami-inspiracjami na 4 pory roku i różne okazje.

Od przeszło 8 lat organizuje imprezy bezgotówkowej wymiany ubrań SWAP Wrocław, które dziś są największym cyklem tego typu imprez w Polsce. Obecnie rozszerza go również na inne miasta Polski.

Na co dzień zajmuje się szeroko pojętym marketingiem. Tworzy nowe marki i wprowadza je na rynek. Posiada osiem marek własnych, o których więcej przeczytać możesz na www.juliversum.com. Julia Daroszewska prowadzi konsultacje i szkolenia z zakresu biznesu, strategii i mediów społecznościowych ze szczególnym naciskiem na portal LinkedIn. W kwestii tego ostatniego jest topowym trenerem w Polsce.

Znajdziesz ją tutaj: Facebook | Instagram | LinkedIn | YouTube | TikTok


PATRONAT MEDIALNY

Patronat medialny nad imprezą objął oficjalny portal Miasta Wrocław.

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
Wstęp na imprezę jest bezpłatny.
Rejestracja gwarantuje, że zostaniesz poinformowana mailowo o kolejnych wymianach z cyklu SWAP Wrocław.
Poinformuj mnie o kolejnych wymianach!

Wstęp na imprezę jest bezpłatny.
Rejestracja gwarantuje, że zostaniesz poinformowana mailowo o kolejnych wymianach z cyklu SWAP Wrocław.

już niedostępne -