Marketing IT i Nowe technologie

#ThinkDigital - DIGITAL SUPERHERO #2 Rozwiń swój biznes

location icon
BAL Ślusarska 9, Kraków
calendar icon
Od 5 gru 18:00 do 5 gru 21:00

Stań się SUPERBOHATEREM i rozwiń swój biznes! 

Specjalnie dla Was przygotowaliśmy kolejne wydarzenie, które zrobi z Was niepokonanych w temacie DIGITAL! + uwaga warsztaty!

Innowacyjna formuła spotkania i potężna dawka wiedzy to co czego nie możecie przegapić!

Zapraszamy na drugie spotkanie z cyklu. Tym razem będzie o rozwijaniu biznesu zarówno lokalnie jak i globalnie. Jak poznać preferencje klientów, jakich narzędzi używać, jak rozwijać swój biznes również na innych rynkach.

Mamy dla Was gościa specjalnego oraz 3 wyśmienitych prelegentów. Dodatkowo będzie też panel dyskusyjny dotyczący każdego z tematów - można a nawet trzeba śmiało pytać i zdobywać wiedzę!Wystąpią:

Gość specjalny - Paweł Kosmala. Czarodziej od e-handlu. Jego tajne moce to SEO, Analityka, Strategie, DEV, Koordynacja zespołu. Jak sam twierdzi: nie znam zwrotu "nie da się" :) W branży interaktywnej od 2006 roku. Na co dzień pomaga firmom w sprzedaży w sieci. Od 2009 roku współtwórca brandu eprezenty.pl. Ojciec dyrektor spotkań branży internetowej Kolbuszowa 2.0.
Paweł Gontarek - znany jako Zgred :)  Autor bloga SEO ZGRED, gdzie dzieli się swoją wiedzą z zakresu SEO I SEM. W Fabryce Marketingu odpowiada za pracę zespołu SEO. Od wielu lat aktywnie uczestniczy w życiu społeczności SEO krzewiąc wiedzę z zakresu pozycjonowania i optymalizacji stron internetowych.

Damian Nowak - Trener marketingu. Doradca oraz lider w projekcie Google Internetowe Rewolucje. Swoje doświadczenia zdobywał w lokalnych rozgłośniach radiowych i prasie, a także jako kierownik działu marketingu w agencji eventowo-marketingowej. Przeprowadził kilkaset godzin indywidualnych spotkań, szkoleń, prelekcji i warsztatów dla przedsiębiorców i instytucji.

Anna Ledwoń - Blacha (More Bananas). Praktyk mediów społecznościowych oraz fascynatka marketingu. Co-founder & Creative Director w agencji More Bananas oraz co-founder CRASH Mondays. Autorka w takich magazynach jak Event Management Polska, Social Media Manager, NowyMarketing , Marketer+ , Nowa Sprzedaż czy Social Press . Trenerka i szkoleniowec - głównie w zakresie mediów społecznościowych.
Wydarzeniu będą towarzyszyły warsztaty:

🔝 Indywidualne konsultacje z Google Internetowe Rewolucje dla przedsiębiorców i firm 👉 https://evenea.pl/event/darmowe-konsultacje-google/

Przygotujcie się zatem - prasujcie peleryny i przygotujcie się do rejestracji na wydarzenie.Z mocnymi pozdrowieniami,
Zespół #ThinkDigital!

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  First Minute #ThinkDigtal - DIGITAL SUPERHERO #2
już niedostępne 29,99 zł -
  #ThinkDigtal - DIGITAL SUPERHERO #2
już niedostępne 34,99 zł -
  Super Promo! - DIGITAL SUPERHERO #2
już niedostępne bezpłatny -