EKOlab: Tworzymy doniczki na sukulenty

location icon
FabLab powered by Orange Targowa 56, Warszawa
calendar icon
Od 25 maj 17:30 do 25 maj 20:30
ticket icon
Od 0,00 zł

OPIS WARSZTATU:

Tym razem, podczas warsztatów zaprojektujemy domowy ogród na sukulenty. Z elementów wyciętych na ploterze laserowym - odpadów sklejki - złożymy pięcio, cztero, trzy lub dwuelementowy zestaw doniczek na rośliny (mini doniczka 5,5cm) lub osłonki pojedyncze wiszące (ok. 7 cm bok).

Zapoznacie się z ploterem laserowym oraz naszą pracownią stolarską. Po zaprojektowaniu i złożeniu bazy, prace ozdobimy malowanym dekorem. Pokażemy Wam również możliwość wykonania graweru na ploterze laserowym. Stworzycie niepowtarzalny zestaw osłonek na doniczki, który zabierzecie później ze sobą do domu!

Przynieście ze sobą Wasze sukulenty i sukulenciki - najlepiej doniczki średnica max. 5,5cm i ok.7 cm.

Warsztaty przeznaczone dla osób 16+. 

Warsztat jest realizowany przez Stowarzyszenie Robisz.to we współpracy z Fundacją Orange.


UWAGA! Zmienił się regulamin zapisów na nasze warsztaty. Od niedawna wprowadziliśmy zasadę dwumiesięcznej rotacji osób. Oznacza to, że osoby, które brały udział w darmowych warsztatach w ciągu ostatnich dwóch miesięcy, będą akceptowane na listę uczestników w drugiej kolejności. W pierwszej kolejności na warsztaty są akceptowane osoby, które brały udział w warsztatach dawniej niż 2 miesiące od daty planowanego warsztatu, lub które w ogóle nie brały w nich udziału. Ta zasada ma na celu umożliwienie nowym osobom poznania FabLabu :) Wszystkie szczegóły znajdują się w regulaminie, dostępnym w formularzu rejestracyjnym wydarzenia. 

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
UWAGA - pobranie biletu nie determinuje wzięcia udziału w warsztatach! Wybierając ten bilet, zgłaszasz chęć udziału w warsztatach.
Uczestnictwo musi zostać potwierdzone przez Organizatora.
Bilet normalny

UWAGA - pobranie biletu nie determinuje wzięcia udziału w warsztatach! Wybierając ten bilet, zgłaszasz chęć udziału w warsztatach.
Uczestnictwo musi zostać potwierdzone przez Organizatora.

już niedostępne -