Biznes i Przedsiędsiębiorczość Zarządzanie

Webinar Strengths Community: Tlen dla lidera dzisiejszych czasów

location icon
Online Zoom
calendar icon
Od 28 lip 10:00 do 28 lip 11:00
ticket icon
Od 0,00 zł

Jako Strengths Community pomagamy uwalniać mocne strony zespołów, liderów, pracowników. Wspieramy organizacje we wzmacnianiu zaangażowania ludzi i rozwoju biznesu. Wiemy, że naturalne ludzkie talenty to potencjał, którego wykorzystanie przynosi organizacjom wymierne korzyści biznesowe.

Zapraszamy na cykl bezpłatnych webinarów, podczas których konsultanci Strengths Community podzielą się wiedzą w obszarze rozwoju mocnych stron, zaangażowania pracowników i zespołowej pracy zdalnej.

Podczas kolejnego webinaru, Marta Bara i Wojtek Bartosik opowiedzą, o co szczególnie potrzebują zadbać liderzy w pandemicznej rzeczywistości. Gwałtowna zmiana sposobu pracy i zarządzania zespołem jest ogromnym szokiem dla wielu organizacji i ludzi w nich. Najnowsze badania Gallupa pokazują, że w czasach kryzysu, nastawienie pracowników jest jeszcze ważniejsze dla ich zaangażowania. Ale kto jest za nie odpowiedzialny?

Oczekiwania w stosunku do aktualnych liderów są ogromne - ze strony organizacji i samych członków zespołu. Za to sami menedżerowie nie zawsze otrzymują informacje i wsparcie, których potrzebują, aby zadbać o swój dobrostan i efektywność. Na poziomie ludzkim, trudno radzić sobie z taką ilością oczekiwań.

Na naszym webinarze podpowiemy liderom, co zrobić i o co szczególnie powinni zadbać, żeby mieć siłę radzić sobie z wyzwaniami mieszanego trybu pracy i nagłych zmian w ramach organizacji lub zespołu. Zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby dowiedzieć się, skąd czerpać tlen do bycia pozytywnym liderem, dla siebie i innych.

Zapraszamy we wtorek, 28. lipca o godz. 10:00.
Link do pokoju spotkania wyślemy do zarejestrowanych osób.

Dla kogo jest to spotkanie?

  • Dla menedżerów i liderów, którzy czują potrzebę zadbania o siebie i swój rozwój w tych wyjątkowych czasach,
  • Ekspertów HR, którzy wspierają rozwój liderów,
  • Właścicieli firm.

Sylwetki prelegentów

Marta Bara - psycholog, certyfikowany przez Gallupa coach mocnych stron

MARTA BARA
Aktywator | Czar | Empatia | Maksymalista | Integrator
Gallup Certified Strengths Coach

Doświadczony diagnosta, trener i coach. Posiada ponad 15 lat doświadczenia w projektowaniu i prowadzeniu szkoleń oraz realizacji procesów coachingowych. Ponad 2000 godzin praktyki szkoleniowej, w tym ponad 720 godzin superwizji i szkolenia trenerów. Prawie 1000 profesjonalnych diagnoz talentów z wykorzystaniem CliftonStrengths® dla managerów i pracowników kluczowych.

WOJTEK BARTOSIK

WOJTEK BARTOSIK
Rozwijanie Innych | Wizjoner | Komunikatywność | Maksymalista | Optymista
Gallup Certified Strengths Coach

Specjalizuje się w pracy z menedżerami i przedsiębiorcami nad ich produktywnością osobistą oraz produktywnością ich zespołów. Pomaga im realizować ich cele w oparciu o system wartości oraz wykorzystanie mocnych stron.

W swojej praktyce wykorzystuje ponad 12-letnie doświadczenie jako menedżer, mentor i trener wewnętrzny w dziale IT międzynarodowej korporacji.


Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
Rejestrując się na to wydarzenie, wyrażasz zgodę na utrwalenie swojego wizerunku w formie zdjęć i wideo, oraz ich publikację na grupie Strengths Commuity na Facebook'u, w materiałach promocyjnych oraz publikacjach Strengths Community Sp. z o.o.. Webinar Strengths Community - Bilet bezpłatny

Rejestrując się na to wydarzenie, wyrażasz zgodę na utrwalenie swojego wizerunku w formie zdjęć i wideo, oraz ich publikację na grupie Strengths Commuity na Facebook'u, w materiałach promocyjnych oraz publikacjach Strengths Community Sp. z o.o..

już niedostępne -