Biznes i Przedsiędsiębiorczość Zarządzanie

Talenty Gallupa - Strengths Community Meetup Poznań #7 - Poznańskie Talenty - Mam talent i co z tego?

location icon
Centrum Wykładowe Politechniki Poznańskiej Piotrowo 2, sala nr 121, I piętro, Poznań
calendar icon
Od 16 sty 18:00 do 16 sty 20:00


Ahoj, Entuzjaści Mocnych Stron i Talentów Gallupa!

Rozpoczęliśmy bardziej regularne spotkania entuzjastów podejścia Gallupa w Poznaniu. Pierwsze spotkanie (po dłuższej przerwie) odbyło się w listopadzie. A że zainteresowanie było spore, czas na kolejne, już 16.01.20 na Politechnice.

Zdążyliśmy odrobinę się poznać oraz wprowadzić podstawy teorii podejścia bazującego na mocnych stronach. Wielu z Was już wykonało badanie CliftonStrengths i poznało swoje talenty (jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, zapraszamy do przeczytania artykułu, który Ci w tym pomoże: https://strengthscommunity.pl/jak-wykonac-badanie-talentow-cliftonstrengths/). Czas więc zacząć je rozwijać. Najtrwalszy rozwój budujemy wtedy, gdy pracujemy z innymi, w społeczności, która się wspiera, ma podobne wartości związane z rozwojem i chętnie dzieli się dobrymi praktykami. Dlatego też na drugim spotkaniu stworzymy przestrzeń by przyjrzeć się modelowi rozwoju talentów. 

Zapraszamy w czwartek, 16. stycznia do Centrum Wykładowego Politechniki Poznańskiej (sala nr 121, I piętro) o godz. 18:00.

Czym są spotkania entuzjastów mocnych stron zwane meetup'ami Strengths Community?

To spotkania w duchu empowerment, które tworzymy wspólnie i współodpowiedzialnie. Dzielimy się wiedzą, na takim poziomie jaki mamy. Wiesz dużo, dziel się dużo. Wiesz mało, ucz się aby móc dzielić się więcej i dać więcej. Nie pouczamy się i nie zabieramy miejsca innym. To jest grupa, w której dzielimy się wiedzą, wnioskami, osiągnięciami, ale także prośbami o pomoc. W roli moderatora spotkania Gallup Certified Strengths Coach. Korzystamy z oryginalnych modeli i narzędzi Gallupa, ale pracujemy w języku polskim. Udział w spotkaniu jest bezpłatny, ale konieczna jest rezerwacja miejsca.

Dla kogo jest to spotkanie?

Dla osób zainteresowanych profesjonalnym rozwojem bazującym na mocnych stronach:

  • specjalistów,
  • trenerów,
  • coachów,
  • menedżerów oraz
  • osób zainteresowanych własnym rozwojem.

Spotkania te są miejscem dzielenia się wiedzą profesjonalną i uczenia osób, które chcą rozwinąć swoje talenty w mocne strony oraz okazja do spotkania swojego potencjalnego partnera biznesowego, coacha, klienta, współpracownika lub przyjaciela, którzy pomogą Ci praktycznie wykorzystać Twoje talenty.


Nie znasz jeszcze swoich talentów?
Przeczytaj artykuł, w którym zawarliśmy wskazówki dotyczące opcji badania oraz instrukcję jego wykonania krok po kroku.


DOMINIKA STROŻYŃSKA DOMINIKA STROŻYŃSKA | Prowadząca spotkanie
Współzależność | Elastyczność | Dowodzenie | Aktywator | Naprawianie
Gallup Certified Strengths Coach

Manager w międzynarodowej korporacji. Obszary pracy i jednocześnie zainteresowania to zarządzanie zmianą, mindfulness (wykorzystanie w biznesie), rozwój oparty na mocnych stronach, rozwój młodych leaderów (program szkoleniowy).


PARTNERZY WYDARZENIA

Strengths Community

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
Rejestrując się na to wydarzenie, wyrażasz zgodę na utrwalenie swojego wizerunku w formie zdjęć i wideo, oraz ich publikację na grupie Strengths Commuity na Facebook'u, w materiałach promocyjnych oraz publikacjach Strengths Community Sp. z o.o.. Wezmę udział w darmowym spotkaniu entuzjastów talentów Gallupa

Rejestrując się na to wydarzenie, wyrażasz zgodę na utrwalenie swojego wizerunku w formie zdjęć i wideo, oraz ich publikację na grupie Strengths Commuity na Facebook'u, w materiałach promocyjnych oraz publikacjach Strengths Community Sp. z o.o..

już niedostępne -