Języki programowania IT i Nowe technologie Projektowanie

Współpraca projektanta z programistą | Strefa UX

location icon
PPNT Gdynia, budynek III, sala F/H Al. Zwycięstwa 96/98, Gdynia
calendar icon
Od 23 lip 18:00 do 23 lip 19:30

Kluczowym elementem tworzenia każdego produktu jest komunikacja. Nie jest to jednak takie proste, jeśli patrzymy na projekt zupełnie inaczej niż nasi współpracownicy.

O pracy projektantów krąży wiele legend. O pracy programistów - jeszcze więcej. Każdy z nich mówi innym językiem. Patrzą na projekt z innych perspektyw. Czy mogą zatem zrozumieć siebie nawzajem?

Jak wspólnie pracować, nie zwariować i przekuć różnice w zalety? W ostatniej dekadzie współpraca między projektantami i programistami się zacieśniła, bo to właśnie od niej zależy sukces projektu.

Zapraszamy Was na kolejne spotkanie z cyklu Strefa UX, w czasie której Patryk Pawłowski zdradzi nam sekret współpracy projektanta i programisty. 

Dla kogo?

Dla projektantów i programistów, ale także wszystkich tych, którzy chcą nauczyć się skutecznej komunikacji między projektantem, a programistą.

Czego się dowiesz?

  • Jakie są różnice w postrzeganiu projektu z perspektywy projektanta a programisty.
  • Co zrobić, aby współpraca była przyjemna, a końcowy produkt spełniał wszystkie Twoje oczekiwania.
  • Z jakich narzędzi korzystać, aby ułatwić współpracę. 


Prelekcję poprowadzi Patryk Pawłowski, założyciel Mevove Studio. Od zawsze zafascynowany multi- i inter- dyscyplinarnością. Projektant z wykształcenia, programista z zawodu. Aktualnie pracuje jako Senior Frontend Developer dla szwajcarskiej korporacji. W wolnych chwilach oddaje się kitesurfingowi i podróżom.

Kiedy: 23.07.2018 (poniedziałek), godz. 18:00 - 19:30

Gdzie: PPNT Gdynia, Budynek III, Sala F/H

Wstęp wolny, obowiązują zapisy.

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Strefa UX
już niedostępne -