Biznes i Przedsiędsiębiorczość

Startup Mixer Siesta

location icon
Amfiteatr Opole Ul. Piastowska 14a, Opole
calendar icon
Od 30 lip 18:00 do 30 lip 23:00
ticket icon
Od 0,00 zł

Wracamy z najgorętszym wydarzeniem startupowym tego lata!

 30 lipca o 18:00 wystartuje 41 edycja Startup Mixera. Spotykamy się na scenie najsłynniejszego amfiteatru w Polsce, gdzie zaprezentują się trzy startupy oraz goście specjalni. Przygotujcie się na prawdziwą siestę na leżakach. Tradycyjnie po części oficjalnej, zapraszamy na networking.

Uwaga! Mixer odbędzie się w obowiązującym reżimie sanitarnym. Maksymalna liczba uczestników to 80 osób. Decyduje kolejność zapisów przez serwis evenea.pl.

Pierwszym startupem, który zaprezentuje się na scenie opolskiego amfiteatru jest Ogarniemy To. Startup  proponuje powierzchnie magazynowe w postaci mini magazynów i magazynów kontenerowych dostępnych dla klientów biznesowych i indywidualnych. Dodatkowym dopełnieniem tej oferty są usługi przeprowadzki, remontu i sprzątania. Dostępne są samoobsługowe magazyny w wielkościach od 1 do 28,5 m2. Przechowamy twoje rzeczy bezpiecznie z  dostępem dla Ciebie do nich o każdej porze dnia i nocy. Więcej na www.ogarniemy-to.pl

Na naszej scenie poznacie również Pink Planter,  pracownię, w której rozwijane są koncepty aranżacji wnętrz w duchu projektowania biofilnego. Jako młoda firma na rynku opolskim, działają w duchu zgodności oraz dbałości o środowisko naturalne. Tworzą ogrody wertykalne, zielone ściany, akustyczne panele z mchu, wykorzystując rośliny żywe oraz stabilizowane. Natura stanowi dla nich niewyczerpane źródło inspiracji. Więcej na: www.pinkplanter.eu

Enorma to aplikacja, która w oparciu o chmurę wspiera przedsiębiorców w obszarze ochrony środowiska. Jej sercem jest chatbot Jaga, który po wstępnej rozmowie na bazie prostych pytań prowadzi za rękę przedsiębiorcę udzielając mu spersonalizowanych odpowiedzi i adekwatnej pomocy prawnej.

Więcej na stronie projektu: https://enorma.tech/
Film promocyjny: https://www.youtube.com/watch?v=wONXYWwrDl4&feature=emb_logo

Goście specjalni

Michał Kasprzyk: Przemówienia sprawiły, że życie wywróciło mu się do góry nogami i dzięki temu ma teraz cel w życiu, pracę i żonę. Chce opowiadać historie, które dają wartość odbiorcom oraz pomagać innym tworzyć takie historie. Najnowsze medium, które mu na to pozwala i którym się ekscytuje, to podcasty. Przed publicznością czuje się jak ryba w wodzie, więc pomaga wygłaszać lepsze przemówienia ludziom, którzy chcą skuteczniej przekazywać swoją wiedzę lub inspirować innych. Mówca na wydarzeniach takich jak I Love Marketing, InfoShare, InternetBeta, TEDxKatowice. Organizator TEDxWroclaw. Podcaster w Do Początku. Partner w Earborne Media - pierwszym w Polsce podcastowym studiu produkcyjnym skupiającym się na podcastach narracyjnych. Założyciel Biura Mówców Spice (www.biuromowcow.pl), które pomaga w kontakcie ze świetnymi prelegentami. Zaangażowany w projekt pierwszej europejskiej analogowej bazy kosmicznej z zespołem Space Is More.


Grzegorz Rippel: Założyciel ILLUSTRO Szkolenia Doradztwo- firmy zajmującej się od 2005 r. szkoleniami, doradztwem personalnym i organizacyjnym. Trener biznesu, doradca zawodowy, wykładowca akademicki.
Zrealizował ponad 15 tys. godz. szkoleniowych. Specjalizuje się w szkoleniach z kompetencji menedżerskich i sprzedażowych. Realizuje kompleksowe procesy szkoleniowe, rekrutacyjne i doradcze dla kadry średniego i wyższego szczebla dla firm z Polski i Niemiec.
W swojej pracy łączy praktykę zarządzania i doradztwa biznesowego pracą ze studentami. Od 2012 r. związany naukowo jako wykładowca- praktyk z Wyższą Szkołą Bankową (WSB) we Wrocławiu i Opolu. Laureat nagrody WSB w 2017 r. za najwyższe noty w ocenie kadry dydaktycznej WSB. Jest członkiem Rady Biznesu WSB we Wrocławiu. Twórca, wykładowca i opiekun merytoryczny kierunków studiów podyplomowych w WSB z obszaru Zarządzania Zasobami Ludzkimi.


Więcej informacji już wkrótce. 
Partnerem cyklu Startup Mixer jest Miasto Opole.
___
Startup Mixer jest częścią projektu "Innowacyjne Opolskie - profesjonalizacja usług PNT w Opolu" nr decyzji: RPOP.02.03.00-16-0001/18-00 z dnia 03.01.2019 r.
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego na lata 2014-2020. Działanie 2.3 Wzmocnienie otoczenia biznesu.

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  wejściówka
już niedostępne -