Startup Development Day - warsztaty dla startupów - #startKRKup

location icon
Hotel Campanile Św. Tomasza 34, Kraków
calendar icon
Od 23 paź 9:00 do 23 paź 16:00

Jeśli masz pomysł na własny biznes, produkt, usługę lub zaczynasz stawiać pierwsze kroki jako młody przedsiębiorca i nie wiesz od czego zacząć Startup Development Day jest dla Ciebie! Wystrzel swój pomysł w kosmos razem z nami 🚀W ramach krakowskiego tygodnia startupów przygotowaliśmy dla Was warsztat podczas, którego poznacie:✔️ podstawy tworzenia wartościowych treści,✔️ tajniki skutecznej strategii sprzedażowej,✔️ techniki i narzędzia efektywnej komunikacji,✔️ kluczowe wskaźniki i metryki wzrostu. 


🗓Agenda
1️⃣ PR & content marketing 9:00 - 10:30👨🏫 Michał Grzebyk | ContentHouse

Prowadzący: Michał Grzebyk - z zamiłowania humanista. Z wykształcenia polonista specjalizujący się w edytorstwie. Z wyboru PR-owiec i content marketingowiec. Teoretyk i praktyk działań w zakresie marketingu. Od dekady zawodowo zajmuje się tworzeniem treści marketingowych oraz strategii komunikacyjnych marek i instytucji. Swoje doświadczenie zdobywał pracując m.in. w agencjach Adweb i The Nets oraz realizując projekty w firmie consultingowej.


2️⃣ Sprzedaż 10:45 - 12:15👨🏫 Przemyslaw Simon Stanisz | NorthStar Consulting Group

Prowadzący: Przemysław Stanisz - założyciel NorthStar Consulting Group. Ponad piętnastoletnie doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej. Współzałożyciel wielu firm działających z sukcesem na rynku europejskim, pomagających podnosić efektywność sprzedaży i marketingu. Trenował i zarządzał setkami osób z zakresu sprzedaży i marketingu na takich rynkach jak USA, Polska, Słowacja, Węgry, Ukraina, Kraje Bałtyckie, Francja, Wielka Brytania. Pracuje z firmami wszelkiego zakresu - od małych rozwijających się startupów po doświadczone lokalne i globalne spółki jak Dotpay, Deutsche Telekom (T-mobile), Lionbridge itp. 


3️⃣ Marketing i social media 12:45 - 14:15 👩🏫Maria Czyżycka | LiveKid 

Prowadząca: Maria Czyżycka - przez ponad 5 lat pracy w marketingu pisała, planowała, organizowała, budowała i zarządzała - kampaniami, ludźmi czy strategiami. Wierna fanka outbound marketingu, odświeża jego wizerunek poprzez skupienie się na budowaniu pozytywnych relacji z potencjalnym klientem, starając się wykluczyć agresywne sposoby zdobycia uwagi. Obecnie jako Head of Marketing w LiveKid - start-up'ie tworzącym system do zarządzania żłobkami i przedszkolami.


4️⃣ Analityka w startupie 14:30 - 16:00 👨🏫 Mateusz Muryjas | Analityczny

Prowadzący: Mateusz Muryjas - analitykę traktuje jak przyprawę, która nadaje właściwego smaku projektom digitalowym. Wierzy, że wszystkie działania można opisać wskaźnikami, a później je zoptymalizować. Pomaga firmom wyznaczać cele, mierzyć konwersje i rozumieć zachowania użytkowników w internecie. Uczy, jak podejmować lepsze decyzje w oparciu o zrozumienie posiadanych danych.


🎟️ Bilety & rejestracja.Wydarzenie jest darmowe, jednak obowiązuje wcześniejsza rejestracja. Liczba biletów na warsztaty jest ograniczona! Zarejestruj się już teraz 👉 https://evenea.pl/event/startup-development-day/ 


⚠️ Pamiętaj, aby na warsztat zabrać swój komputer! Nie jest to konieczne, ale ułatwi Ci praktyczne ćwiczenia! :)


🌟Projekt jest współfinansowany ze środków Miasta Krakowa 🌟


-


📊 Organizatorzy.Fundacja Inicjatyw Gospodarczych, Analitycznych i Technologicznych - naszą misją jest promowanie digitalizacji biznesu oraz rozwój kompetencji cyfrowych w społeczeństwie. Uczymy, jak praktycznie wykorzystywać nowe technologie w biznesie, w szczególności w sprzedaży i marketingu.


📮 Kontakt.Masz pytania? Pomożemy: Ania Zbela Napisz 💬 wiadomość lub maila na kontakt@figat.org.pl

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Dostępne do Liczba
Warsztaty mają ograniczoną liczbę miejsc. Jeśli tylko zwolni się miejsce jak najszybciej powiadomimy Cię mailowo o możliwości udziału w warsztatach :) Lista rezerwowa na całodzienne warsztaty

Warsztaty mają ograniczoną liczbę miejsc. Jeśli tylko zwolni się miejsce jak najszybciej powiadomimy Cię mailowo o możliwości udziału w warsztatach :)

Wyprzedane Brak wolnych miejsc
Jeden bilet na cały dzień - bierzesz udział we wszystkich czterech warsztatach. Udział we wszystkich czterech częściach warsztatu

Jeden bilet na cały dzień - bierzesz udział we wszystkich czterech warsztatach.

Wyprzedane Brak wolnych miejsc
W ramach szkolenia odbywają się 4 różne warsztaty. Jeśli nie możesz lub nie chcesz uczestniczyć w całym dniu wybierz tylko dwa tematy, które najbardziej Cię interesują. Udział w dwóch z czterech części warsztatu

W ramach szkolenia odbywają się 4 różne warsztaty. Jeśli nie możesz lub nie chcesz uczestniczyć w całym dniu wybierz tylko dwa tematy, które najbardziej Cię interesują.

Wyprzedane Brak wolnych miejsc