Konferencja "Start-Up Bydgoszcz online!". Naucz się zarządzać projektem!

location icon
Konferencja online Dostęp zdalny, Dla uczestników
calendar icon
Od 24 maj 17:00 do 24 maj 19:00
ticket icon
Od 0,00 zł

Twoja firma to Twoje dzieło. Czy potrafisz nim zarządzać i je rozwijać? Podczas majowej edycji Konferencji "Start-Up Bydgoszcz online!" wspólnie z partnerem - Project Management Institute Kujawsko-Pomorskie dowiemy się jak spojrzeć "projektowo" na rozwój własnej działalności.


Pomogą nam w tym prelegentki reprezentujące PMI:

Pani Marta Kinowska, która opowie, jak zostać project menagerem własnego życia. Z wykształcenia dyrygent oraz project manager. Doświadczenie zawodowe zdobyła w branżach: elektronicznej, IT, przemysłowej infrastrukturalnej. Jako PM prowadziła projekty przemysłowe - budowa oraz dostarczanie zbiorników stalowych na rynek DACH oraz infrastrukturalne - przygotowanie do gotowości operacyjnej nowych budynków Amazon w UK oraz DE. Ogromny fan rozwoju osobistego. Niezłomna, empatyczna, promotorka pracy zespołowej oraz budowania relacji zarówno w zespołach jak i z klientem. Osoba lubiąca wyzwania, nieustraszona. Wolontariusz i członek PMI Kuj-Pom od początku 2020 r. z zainteresowania zajmująca się grafiką oraz marketingiem. Prywatnie mama 3 synów, żona, podróżniczka, motocyklistka, lubiąca sport (crossfit, bieganie, rower).


Pani Katarzyna Kramarczyk-Strehl, która pokaże nam przewodnik po podejmowaniu decyzji w projekcie. Zawodowo i z pasji Agile Coach, Scrum Master (ICP-ACC, SPS, PSMII, PSPO) oraz Project Manager z 12-letnim doświadczeniem zawodowym. Entuzjastka Management 3.0, Agile Leadership i podejścia growth mindset. Z wykształcenia IT Project Manager oraz germanistka. Pracowała w projektach dla branż kosmicznej, automatyki budynkowej oraz FMCG. Aktualnie związana z obszarem Software Solutions Center w Capgemini Polska oraz branżą automotive, a także z licznymi projektami zwinnymi w roli Head of Agile Community Poland. Po godzinach - miłośniczka podróży, żeglarstwa i kulinariów, wolontariuszka w Project Management Institute, a także liderka projektu Disciplined Agile w PMI Poland Chapter.


Pani Irmina Marcinkiewicz, dzięki której dowiemy się jak budować i zarządzać zespołem. Psycholożka i filolożka, humanistka, która prowadzi globalną agencję marketingową, zarządzając międzynarodowymi projektami,wykłada na UMK oraz WSB, entuzjastka kreatywnych narzędzi jak Design Thinking i TRIZ oraz zarządzania projektami wgstandardów PMI, promując te standardy -członek zespołu tłumaczącego 6. edycję PMBooka. Od 20 lat buduje największe marki, prowadzi zespoły projektowe, zarówno z tradycyjnych mediów, jak i nowych technologii. Współpracuje z Biurem Karier UMK, jest w gronie Rady Interesariuszy nadzorującej programy studiów i wspierających wyższe uczelnie w ramach zajęć praktycznych z zakresu reklamy i promocji, w tym szczególnie kreatywnego myślenia i zarządzania projektami. Od lat 20 lat opiekuje się światowymi markami, pomagając w kreacji, DTP, video oraz digitalu. Rozwija się i buduje marki w obszarze architektury informacji, jest dumna z ostatniej realizacji serwisu internetowego dla Centrum e-Zdrowie - wizerunkowej strony www dla Ministerstwa Zdrowia, spełniającej wymogi WCAG 2.1 oraz standardy bezpieczeństwa o najwyższym standardzie. Spośród nagród, które udało mi się zdobyć, warto wymienić: tytuł Menadżer Roku 2017 w konkursie "Gazety Pomorskiej", III miejsce w plebiscycie Kobieta Biznesu 2016.


Plan wystąpień

17.00-17.05 - wystąpienie przedstawiciela BARR

17.05-17.35 - Marta Kinowska, Zostań project managerem swojego życia

17.35-18.05 - Katarzyna Kramarczyk-Strehl, Uwolnij się z labiryntu niemocy! Twój przewodnik po podejmowaniu decyzji w projekcie.

18.05-18.35 - Irmina Marcinkiewicz, Architektura informacji w praktyce: budowanie zespołu
i zarządzanie


Jak przebiegać będzie rejestracja na konferencję?

Każdy zarejestrowany uczestnik otrzyma od przedstawiciela BARR link dostępu do konferencji online wraz z dalszą instrukcją postępowania.


Konferencja organizowana jest w ramach programu "Akcja Akceleracja!". Partnerami inicjatywy są: Porozumienie Bydgoskich Biur Karier i Wojewódzki Urząd Pracy w Toruniu, Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Bydgoszczy. Partnerem tej edycji Konferencji jest Project Management Institute Kujawsko-Pomorskie.

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Bilet na konferencję "Start-Up Bydgoszcz online!" Naucz sie zarządzać projektem!, 24.05.2022 r., godz. 17.00-19.00.
już niedostępne -