Biznes i Przedsiędsiębiorczość

Spotkanie klubu PREMIUM "Strefy Kobiet Biznesu" 27.02.2020

location icon
O4 FLOW Aleja Grunwaldzka 472 budynek, Gate A I piętro, Gdańsk
calendar icon
Od 27 lut 18:00 do 27 lut 21:00
ticket icon
Od 50,00 zł


Zapraszamy na  spotkanie biznesowo - networkingowe społeczności klub PREMIUM "Strefy Kobiet Biznesu"

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Spotkanie organizuje:

Joanna Suchocka - Matka założycielka społeczności "Strefa Kobiet Biznesu" twórczyni spotkań "Strefa Kobiet Biznesu", Kreatorka Kobiecych Wydarzeń -Tworzy Wydarzenia dla kobiet  przedsiębiorczych. Mentorka Biznesów Kobiet. Wspiera i promuje kobiecą przedsiębiorczość.

www.strefakobietbiznesu.pl/Monika Wyderka - Strateg budowania Marki w Alltida. Trenerka Wizerunkowo -Marketingowa. Wspiera kobiety biznesu w budowaniu marek marzeń oraz uczy jak budować i promować swoją markę.

www.alltida.pl


Spotkanie klubu PREMIUM "Strefa Kobiet Biznesu" dedykowane jest przedsiębiorczym Paniom z Trójmiasta i okolic, które prowadzą swoje biznesy minimum 2 lata i chcą poznać nowe przedsiębiorcze kobiety oraz podjąć realną współpracę na różnych płaszczyznach.


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

DATA 27.02.2020

CENA: 50zł

Czas trwania: 18.00- 21.00

Miejsce: O4 FLOW pierwszy w Polsce coworking dla kobiet przedsiębiorczych. Ul. Grunwaldzka 472, Gdańsk Budynek Gate A 


AGENDA SPOTKANIA:


18.00 - 18.15 powitanie uczestniczek przez założycielkę 04 FLOW i  Dominikę Rossa , która zaprasza nas na spotkanie.18.15 - 19. 15  PANEL DYSKUSYJNY  "A może już czas na gruntowny przegląd Twojego biznesu?"

Joanna Suchocka    Strefa Kobiet Biznesu , Monika Wyderka-Chodak   Alltida


Ten panel będzie poświęcony pokazaniu Ci naszego biznesu od zaplecza. Jak my działamy, aby nasze marki były rozpoznawalne i utrwaliły się w pamięci klienta. Wierzymy bowiem, że taka nauka na przykładzie własnym  jest najbardziej efektywna! Bo po co wywarzać drzwi, jeśli ktoś nam uchyla okno? Pamiętaj, że nauka od praktyków jes dużo skuteczniejsza niż wiedza wyczytana od przypadkowych osób w internecie! Dlatego na przykładzie naszych marek powiemy Ci:

- Dlaczego warto zrobić co jakiś czas przegląd swojego biznesu. Przejrzeć miejsca w sieci, działania oraz formy promocji. Sprawdzić co działa, a co już się psuje i czas to zmienić. Powiemy, jak taki przegląd powinien wyglądać, na co warto poświęcić czas i udoskonalać, a co można odpuścić.

- Dowiesz się, jak klient postrzega Twoją markę. Czy tak, jak Ty byś sobie tego życzyła. Czy pomagasz mu Cię zapamiętać i utrwalić w jego świadomości swoje istnienie? Czy wręcz przeciwnie? Klient będzie miał problem z zapamiętanie Ciebie?

Dzięki temu, poświęcisz mniej czasu na promocję i strategię, a zyskasz czas na relaks i odpoczynek!


19.15 - 19.30  Przerwa na kawę/herbatę/ciasteczka           

19.30 - 20.15  Małgosia Bellwon Dietetyk mgr Małgorzata Bellwon Slim Factory

TEMAT : "Jeśli potrafisz o czymś marzyć, to potrafisz także tego dokonać" (Walt Disney) "

Założycielka Slim Factory, poradni dietetycznej, dietetyk medyczny i psychodietetyk. Misją marki Slim Factory, jest promowanie zdrowego stylu życia - polegającego na kształtowaniu prawidłowych nawyków żywieniowych, zdrowym odżywianiu oraz aktywności fizycznej.

Małgosia opowie firmie, która przynosi satysfakcję, realne zarobki a powstała nieomalże... bez grosza na koncie. Udowadnia, że jeśli mamy pasję do robienia czegoś, to nic nas nie zatrzyma! Znajdziemy drogę oraz możliwości aby ją zrealizować z sukcesem o ile będziemy konsekwentnie realizować postawiony sobie cel. Brak pieniędzy na rozwój nigdy nie powinien być wymówką na to, że stoimy w miejscu i nie ruszamy się dalej! Bo tak naprawdę jeśli są chęci do działania to wszystko jest możliwe!20.15 - 21.00 Networking moderowany + rozmowy uczestniczek 

Wszystkie uczestniczki spotkania mają możliwość przedstawić swój biznes (1 minuta) i poznać inne uczestniczki. 
CO ZYSKUJESZ UCZESTNICZĄC W SPOTKANIACH KLUBU PREMIUM Strefy Kobiet Biznesu?


  • WIEDZA- Jak prowadzić i utrzymać swój biznes. Ustawiczny rozwój, w dzisiejszych czasach, to klucz, do utrzymania i wzmacniania pozycji swojego biznesu.Czy wiesz, że 80% biznesów się zamyka przed upływem 2 lat działalności. a kolejne 10% po upływie kolejnych dwóch. Czy tego chcesz dla swojego biznesu? Uczestnicząc w spotkaniach klubu, masz pewność, że zdobędziesz wiedzę na czasie, którą możesz zaraz wdrożyć.
  • SKUTECZNY NETWORKING Gwarantujemy, że wyjdziesz od nas z nowymi kontaktami, a Twoja marka zostanie zauważona! Skąd to wiemy? Bo działamy podwójnie, aby spotkanie było maksymalnie efektywne!! Dlatego przełamujemy lody i przedstawiamy każdy biznes kobiecy, który gościmy, a następnie jest czas, abyście poznały się z tymi, które ubogacą Wasz biznes.
  • REKLAMA TWOJEGO BIZNESU Możesz zostać partnerem spotkania i promować swoją markę!
  • OWOCNE WSPÓŁPRACE Spotkania Klubu trwają ponad 4 lata. W tym czasie, wiele kobiecych biznesów osiągnęło sukces i podjęło współpracę. Cieszą nas niezmiernie informacje, o kolejnych projektach, które realizują wspólnie kobiety z naszej społeczności.
  • SPOTKANIE PRZY KAWIE Z KOBIETAMI, KTÓRE MYŚLĄ, JAK TY! Wiesz, że jesteśmy wypadkową 5 osób, które nas otaczają? Zadbaj o to, aby było to osoby wartościowe i interesujące. Do nas przychodzą panie, ambitne i niezależne Na pewno nie boją się sięgać po swoje! Nie usłyszysz tu:" A po co Ci to było? Idź lepiej na etat, to stabilna posada…"Pozyskasz koleżanki, może i przyjaciółki, z którymi stworzysz wspaniałą, biznesową ekipę! My z Moniką, również poznałyśmy się na jednym ze spotkań.Teraz czas na Ciebie…
  • MOTYWACJA DO DZIAŁANIA Nikt, tak jak druga kobieta, nie zrozumie Twoich dylematów i problemów. Jesteśmy tu po to, aby nawzajem się wspierać i motywować do działania. Pracując samemu, ciężko o motywację. To ta różnica, kiedy jesteś sama sobie szefem. Nie ma nikogo, kto poklepie po ramieniu i powie"dobra robota!" A jest to nam z pewnością potrzebne, aby efektywnie i skutecznie działać. Podczas spotkań zyskasz mnóstwo energii i motywacji do działania na cały m-c.
  • PIĘKNE MIEJSCE SPOTKANIA. Lubimy przebywać w miejscach, które karmią oprócz mózgu, także nasze dusze. Pozwalają nam poczuć się luksusowo i wzmocnić naszą pewność w siebie.To taka piękna chwila dla siebie <3

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  BILET WSTĘPU

dostępnych: 2

już niedostępne 50,00 zł -