"Spotkanie z przedsiębiorczością online". Z jakich instrumentów wsparcia możesz skorzystać?

location icon
Szkolenie online Dostęp zdalny, Dla uczestników
calendar icon
Od 29 paź 10:00 do 29 paź 11:00
ticket icon
Od 0,00 zł

Myślisz o założeniu własnej firmy i zastanawiasz się, czy realizowane są aktualnie programy pomocowe z których możesz skorzystać? Zapraszamy 29.10.2021 r. w godz. 10.00-11.00 na kolejne "Spotkanie z przedsiębiorczością online", na którym zaprezentowane zostaną aktualne instrumenty wsparcia dla osób myślących o własnej działalności gospodarczej i skierowane do tych, którzy już własną firmę posiadają.


"Spotkanie" kierowane jest do wszystkich osób planujących założyć własną firmę. Opowiemy na nim o aktualnych instrumentach wsparcia przygotowanych przez Bydgoską Agencję Rozwoju Regionalnego oraz inne instytucje otoczenia biznesu.


Jak przebiegać będzie rejestracja na "Spotkanie z przedsiębiorczością online"?

Każdy zarejestrowany uczestnik otrzyma od przedstawiciela BARR link dostępu do wydarzenia online wraz z dalszą instrukcją postępowania.

"Spotkanie" poprowadzi Pan Paweł Mieńciuk, specjalista w Dziale Wspierania Przedsiębiorczości BARR.


Udział w "Spotkaniu" jest bezpłatny.

Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego zastrzega sobie prawo do odmowy uczestnictwa w kolejnych szkoleniach osobom, które nie wzięły udziału w szkoleniach, na które dokonały zgłoszenia i nie odwołały swojego uczestnictwa (przynajmniej na dzień przed szkoleniem do godz. 12.00).

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Bilet na "Spotkanie z przedsiębiorczością online", 29.10.2021 r.
już niedostępne -