Spotkanie z przedsiębiorczością - jak założyć i rozwinąć własną firmę

location icon
Bydgoskie Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu ul. Gdańska 5, Bydgoszcz
calendar icon
Od 27 lut 10:00 do 27 lut 12:30
ticket icon
Od 0,00 zł

Myślisz o założeniu własnej firmy lub szukasz możliwości jej dofinansowania? Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego zaprasza 27 lutego 2020 r. na kolejne "SPOTKANIE Z PRZEDSIĘBIORCZOŚCIĄ - jak założyć i rozwinąć własną firmę". Tym razem spotykamy się w sali konferencyjnej Bydgoskiego Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu przy ul. Gdańskiej 5 (I piętro) w godz. 10.00-12.30.


Spotkanie kierowane jest do wszystkich osób planujących założyć własną firmę, a także dla prowadzących już swoją działalność i chcących ją dalej rozwijać.


Podczas spotkania uczestnicy uzyskają od specjalistów, przedstawicieli poszczególnych instytucji otoczenia biznesu wskazówki dotyczące prowadzenia własnej firmy. Dowiedzą się również jak pozyskać fundusze na prowadzenie działalności oraz o prowadzeniu alternatywnych modeli działalności.


Gdzie: Bydgoskie Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu, ul. Gdańska 5.

Kiedy: 27.02.2020 r., godz. 10.00-12.30.


Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego zastrzega sobie prawo do odmowy uczestnictwa w kolejnych szkoleniach osobom, które nie wzięły udziału w szkoleniach, na które dokonały zgłoszenia i nie odwołały swojego uczestnictwa (przynajmniej na dzień przed szkoleniem do godz. 12.00).

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Bilet na "Spotkanie z przedsiębiorczością - jak założyć i rozwinąć własną firmę", 27.02.2020 r., godz. 10.00-12.30, BCOPiW, ul. Gdańska 5, sala konferencyjna (I piętro).
już niedostępne -