Spotkanie z Olgą Drendą i Rochem Sulimą

location icon
Filia nr 7 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Szczecinie Matki Teresy z Kalkuty 8, Szczecin
calendar icon
Od 25 wrz 18:00 do 25 wrz 18:00
ticket icon
Od 0,00 zł

Rzeczy osobiste
Blok poświęcony rzeczom codziennym, prywatnym i rodzinnym.

25 września (sobota) o godz. 18.00 zapraszamy na spotkanie autorskie poświęcone antropologii codzienności, w którym wezmą udział Olga Drenda i Roch Sulima. Prowadzenie: Kalina Kukiełko-Rogozińska.

Wydarzenie odbędzie się w formule hybrydowej: stacjonarnie w filii nr 7 (Pl. Matki Teresy z Kalkuty 8) oraz w formie live'a na Facebooku biblioteki. Na spotkanie stacjonarne obowiązują bezpłatne wejściówki.


W dniach 15-25 września 2021 r. zapraszamy na trzecią edycję festiwalowych spotkań z literaturą non-fiction "OKOlice Literatury". Tematem przewodnim będą rzeczy i ludzie. Tytuł nawiązuje do jednej z najważniejszych polskich publikacji poświęconych dyskursowi nieantropocentrycznej "Rzeczy i ludzie. Humanistyka wobec materialności", pod red. Jacka Kowalewskiego i Wojciecha Piaska.

Festiwal obejmuje bloki tematyczne związane z różnym spojrzeniem na tytułowe rzeczy i ich relacje z ludźmi. Do udziału w spotkaniach autorskich, panelach dyskusyjnych i warsztatach zapraszamy młodzież, dorosłych i seniorów. Odbędą się również warsztaty adresowane do dzieci.

Więcej informacji: https://okoliceliteratury.pl/

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Normalny
już niedostępne -