Spotkanie networkingowo-biznesowe

location icon
OFFline - Salon Balamonte Wiejska 11, Warszawa
calendar icon
Od 7 lip 18:00 do 7 lip 20:00
ticket icon
Od 400,00 zł

Agenda Spotkania;

19:00 - 19:30 - Networking

19:30 - 20:00 - Prezentacje biznesów Gości i Klubowiczów (przygotuj swoja prezentację)

20:00 - 20:15 - Prezentacja Klubu Inteligencji Biznesu

20:15 - 20:45 - Rozmowy w kuluarach


W Klubie wzmacniamy się wzajemnie na poziomie biznesu. Ideą Klubu jest łączenie tradycji z nowoczesnością: koncepcji zrzeszania biznesu z nowoczesną komunikacją oraz promocją. Inspirujemy, dzielimy się wiedzą, integrujemy, wspieramy w rozwoju. Klub nie ma charakteru regionalnego czy miejscowego - gromadzi osoby z całej Polski a także z zagranicy.

Klub Inteligencji Biznesu to aktualnie jeszcze skuteczniejsza, szersza przestrzeń dla biznesu. Większe możliwości dla Klubowiczów i szerszy ogólnopolski zasięg konferencji i spotkań biznesowych.

Strategię i wizję Klubu na 2022 i następne lata przygotował Piotr Alchimowicz - Wykładowca akademicki, dyrektor kreatywny, doradca strategiczno -komunikacyjny.

Piotr Alchimowicz jest doświadczonym jurorem festiwalowym z Cannes, Złotych Orłów. Współtworzył wizerunki, działania i strategie wielu największych i najbardziej interesujących marek, zapisując na swoim koncie prawie cały alfabet reklamy od ABSOLUT przez BMW, Coca Cola, Ford, Nestle, aż do ZDROVIT.Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Bilet na wydarzenie (w salonie Balamonte - Warszawa)
już niedostępne 400,00 zł -