Lubelskie Spotkania B2B on-line

location icon
on-line
calendar icon
Od 11 mar 18:00 do 11 mar 20:30

Wraca cykliczny projekt w formule on-line, nazywany przez przedsiębiorców "biznesowymi randkami"!

Wychodząc naprzeciw rosnącej potrzebie współpracy przedsiębiorców w obecnym czasie, organizujemy Lubelskie Spotkania B2B on-line. To szczególne wydarzenie- łączące biznes z integracją członków 4 organizacji i przedsiębiorców z regionu, wystąpieniami i wspólnym czasem- skierowane jest do aktywnych przedsiębiorców, menadżerów i handlowców otwartych na rozwój własny i swoich firm, a także na nowe współprace w środowisku biznesowym. Organizatorem wydarzenia jest Firma Giełda Eventów, która koordynuje Klub Odpowiedzialnego Biznesu.

Wydarzenie odbędzie się 11 marca 2021 roku (czwartek) o godz. 18:00 poprzez platformę ZOOM, która daje nam do tego szereg możliwości i kilkuminutowych rotacji rozmówców w parach.

W pierwszej części spotkania zaplanowaliśmy prelekcję biznesową. Następnie nasi Goście będą mogli zaprezentować siebie oraz zdobyć cenne kontakty podczas moderowanych rozmów B2B. Po zakończeniu intensywnej części biznesowej będzie miała miejsce atrakcja spotkania.

W pierwszej części spotkania zaplanowaliśmy prelekcję biznesową.
Następnie nasi Goście będą mogli zaprezentować siebie oraz zdobyć cenne kontakty podczas moderowanych rozmów B2B. Po zakończeniu intensywnej części biznesowej będzie miała miejsce atrakcja spotkania.
Gościem będzie Piotr Mosak - psycholog, z ponad 25-letnim doświadczeniem w pracy z ludźmi. Gość licznych audycji radiowych i telewizyjnych. Gość i ekspert w różnych audycjach i programach, w tym: "Sposób na faceta" i "Ślub od pierwszego wejrzenia". Sprawował opiekę psychologiczną na planie kilkunastu produkcji telewizyjnych.

Udział jest płatny dla przedsiębiorców w wysokości 47,99 zł brutto, z kolei dla Członków Organizacji Partnerskich opłata wynosi 30 zł brutto.

Organizacje partnerskie: Klub Odpowiedzialnego Biznesu, Wschodni Klaster Obróbki Metali, Pracodawcy Lubelszczyzny "Lewiatan" oraz Pracodawcy Ziemi Lubelskiej.

Serdecznie zapraszamy do udziału!

Program:

Godz. 17:45 - dołączanie uczestników do wirtualnego spotkania

Godz. 18:00 - rozpoczęcie spotkania

Przywitanie Gości

Prelekcja: "Jak motywować zespół do realizacji wspólnych celów?"- Gość Specjalny

Prezentacje Partnerów

Godz. 18:45 - Moderowane rozmowy B2B

Godz. 20:15 - Atrakcja spotkania

Godz. 20:30 - Zakończenie spotkania 


Wysłanie zgłoszenia jest równoznaczne ze zgodą na wykonywanie i publikowanie zdjęć uczestników spotkania LSB2B w formie screenów ekranu w dn. 11.03.2021 r.

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Udział w spotkaniu "Lubelskie Spotkania B2B on-line"
Wyprzedane 47,99 zł Wyprzedane
  Udział w spotkaniu "Lubelskie Spotkania B2B on-line"- dla Członków Organizacji Partnerskich
Wyprzedane 30,00 zł Wyprzedane