FINAŁ Interdyscyplinarnego Projektu Artystycznego SPOJRZENIA

location icon
Dom Kultury Dorożkarnia Siekierkowska 28, Warszawa
calendar icon
Od 19 lis 19:00 do 19 lis 19:00
ticket icon
Od 0,00 zł

Młodzi artyści wraz z Domem Kultury Dorożkarnia mają zaszczyt zaprosić na finał Interdyscyplinarnego Projektu Artystycznego Spojrzenia

Przez 5 tygodni pozostawaliśmy w twórczym procesie interpretując współczesną poezję za pomocą ruchu, muzyki, technik teatralnych i kolażu.

Działania zainspirowane poezją m.in. Małgorzaty Lebdy, Romana Honeta, Pauliny Pidzik, Przemysława Suchaneckiego stanowią poszukiwania ukrytych wokół sensów, przepuszczania przez siebie różnych artystycznych wrażliwości, zadawania pytań i badanie tkanki słowa poetyckiego. 

Jak działa poezja? Czy poezję da się zatańczyć, zagrać, usłyszeć w muzyce lub zobaczyć w obrazie? Jak współczesna poezja  opowiada, o tym co spotyka nas każdego dnia? Czy sztuka słowa jest realnie z nami związana i czy może mieć na nas wpływ? 

To te pytania zadawali sobie uczestnicy i organizatorzy Spojrzeń - Interdyscyplinarnego Projektu Artystycznego. 

KIEDY?

 Efektem działań jest pokaz finałowy, który odbędzie się 19 listopada o godzinie 19:00 w Domu Kultury Dorożkarnia, przy ul. Siekierkowskiej 28.

CZEGO DOŚWIADCZĘ JAKO GOŚĆ?

Jako gość wydarzenia weźmiesz udział w performatywnym pokazie poezji oraz w otwarciu wystawy prac kolażu autorstwa młodych artystów.

JAK DOŁĄCZYĆ?

Wstęp wolny po zapisie w poniższym formularzu.


Zanurz się z nami w świecie poezji!

Zapraszamy!

Masz pytania dotyczące przebiegu wydarzenia? Na wszystkie odpowie [email protected], tel. 22 841 91 22. 


AUTORZY:

Na scenie performować będą: Bednarek Maja, Biaduń Oliwia, Czerwiński Mikołaj, Gąsieniec Marta, Giers Grzegorz, Graniszewska Gaja, Krzyżewska Małgorzata, Rogaliński Jan, Rutkowska Zofia, Strzęboszewska Maria, Wacowska Jastrzębska Pola, Więckiewicz Maria i Zyblewska Zofia

Prowadzący działań i warsztatów artystycznych: Paulina Jóźwicka - Krawczyk, Natalia Sołtysik, Michał Strachowski, Katarzyna Sztarbała, Sebastian Świąder

Reżyseria pokazu: Julia Ukielska

Grafika: Adam Jastrzębski

Koordynatorka projektu: Zofia Kacprzak 

Projekt sfinansowano z Funduszu Edukacji Kulturalnej m.st. Warszawy.

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Bilet wstępu - Finał SPOJRZENIA
już niedostępne -