Komunikacja i wystąpienia publiczne Zarządzanie

Spice Talks #04 - Meetup o wystąpieniach publicznych

location icon
Hard Rock Cafe Wrocław Rynek 25, wrocław
calendar icon
Od 4 lut 17:00 do 4 lut 20:00

Pora na czwarty meetup! :)

Dwa świetne przemówienia, okazja by spróbować własnych sił na scenie i dyskusje z ekspertami w przyjaznej, nieformalnej atmosferze. To wszystko na meetupie Spice Talks poświęconym wystąpieniom publicznym.


Nasz pierwszy prelegent:

Tomek Bąkowski

Temat:
Jak dzięki słowu na k ... wyróżnić Swoje wystąpienie?

Więcej o Tomku:
Lider projektów komercjalizacji produktów oraz innowacji wymagających kreatywnego podejścia i zwinnego wdrażania zmian. Konsultant i manager, facylitator Desing Thinking, dynamiki zespołowej i fascynujących prezentacji.
Od 2009 roku pracuje wyspecjalizowanymi metodami kreatywnymi m.in. opracowanymi dla agentów CIA. W dorobku ma ponad 1500 przeszkolonych menadżerów i specjalistów z zakresu innowacji i kreatywności oraz kilkadziesiąt projektów wdrożeniowych.

Druga prelegentka:

Patrycja Obara

Temat:
Jak zadbać o swój głos?

Więcej o Patrycji:
Językoznawczyni, dydaktyczka, artystka. Mówczyni i trenerka wystąpień publicznych. Wystąpiła m. in. na TEDxWroclaw, TEDxPolitechnikaWroclawska, Creative Mornings, Women@Google, Fuckup Nights i w Sejmie RP. Przez niemal dekadę wykładała w Instytucie Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Wrocławskiego oraz tłumaczyła dla polskiej edycji magazynu Harvard Business Review. Trenerka głosu, która założyła Wrocławską Szkołę Śpiewu. Jest twórczynią konceptu, autorką tekstów, kompozytorką i wokalistką w projekcie multiartystycznym SHE-la oraz konsultantką artystyczną w Cloud Theater.

18:00 - zbieramy się; kto chce, zamawia coś na barze
18:15 - zaczynamy wydarzenie

W trakcie meetupu będziemy mieli też ciekawe aktywności dla publiczności związane z przemawianiem.

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Dostępne do Liczba
  Bezpłatna wejściówka na Spice Talks 04
już niedostępne -