Komunikacja i wystąpienia publiczne Rozwój osobisty

Spice Talks #02 - Meetup o wystąpieniach publicznych

location icon
Hard Rock Cafe Wrocław Rynek 25, Wrocław
calendar icon
Od 3 gru 18:00 do 3 gru 21:00

Dwa świetne przemówienia, okazja by spróbować własnych sił na scenie i dyskusje z ekspertami w przyjaznej, nieformalnej atmosferze. To wszystko na meetupie z serii Spice Talks poświęconym wystąpieniom publicznym.

Prelegenci:

Michał Kasprzyk

Temat: Jak poskromić PowerPointowego potwora? O przyjemnym tworzeniu slajdów.

Przemówienia sprawiły, że życie wywróciło mu się do góry nogami i dzięki temu ma teraz cel w życiu, pracę i żonę. Chce opowiadać historie, które dają wartość odbiorcom oraz pomagać innym tworzyć takie historie. Najnowsze medium, które mu na to pozwala i którym się ekscytuje, to podcasty.
Przed publicznością czuje się jak ryba w wodzie, więc pomaga wygłaszać lepsze przemówienia ludziom, którzy chcą skuteczniej przekazywać swoją wiedzę lub inspirować innych. Mówca czerpiący wiele z TEDa. Organizator TEDxWroclaw. Podcaster w Do Początku. Partner w Earborne Media - pierwszym w Polsce podcastowym studiu produkcyjnym skupiającym się na podcastach narracyjnych. Założyciel Biura Mówców Spice, które pomaga w kontakcie ze świetnymi prelegentami. Zaangażowany w projekt pierwszej europejskiej analogowej bazy kosmicznej z zespołem Space Is More.

---

Dawid Straszak

Temat: Czego osiedlowe dresy mogą Cię nauczyć o wystąpieniach publicznych? Czyli o wykorzystaniu psychologii charyzmy w sztuce prezentacji.

Dawid przedstawia się za pomocą liczb: 4,2,1. 4 to ilość ról jaką posiada. Jest psychologiem, badaczem, trenerem, liderem zespołów. 2 to ilość kanałów jakie wykorzystuje do dzielenia się wiedzą i doświadczeniem: podcast Charyzmatyczny oraz szkolenia. 1 to temat, który to wszystko łączy, czyli charyzma.

---

---

W trakcie meetupu będziemy też mieli też ciekawe aktywności dla publiczności związane z przemawianiem.

Będzie też wyjątkowa szansa, żeby przetestować swoje przemówienie i otrzymać informację zwrotną. Żeby skorzystać z tej okazji, trzeba zarejestrować się tutaj: https://forms.gle/WQEGZKoQ8PexqsVf9 Wybierzemy jedną osobę spośród zgłoszonych, która wystąpi na meetupie.

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Bezpłatna wejściówka na Spice Talks #02
już niedostępne -