Drużynowe zawody podczas pikniku SPARKcamp IT summer time!

location icon
WakePark Koszalin ul. Sybiraków, Koszalin
calendar icon
Od 2 cze 11:00 do 2 cze 11:00

Zapraszamy koszalińską branżę IT na integracyjny, rodzinny piknik SPARKcamp Koszalin - IT summer time!

Podczas wydarzenia odbędą się firmowe, drużynowe zawody sportowe w takich konkurencjach jak:

  • Rzut twardym dyskiem do celu. Uczestniczą wszyscy zawodnicy z każdej drużyny. Wyniki zawodników danej drużyny będą zsumowane. Twardym dyskiem trzeba rzucić jak najbliżej linii z największą ilością punktów.
  • Bieg z klawiaturą dookoła wodnej doliny (sztafeta). Trasa ma długość ok. 2 km i będzie podzielona na 5 odcinków. Będzie to bieg sztafetowy, w którym biegnący muszą przekazać dalej klawiaturę. Uczestniczą wszyscy zawodnicy drużyny. Jest to konkurencja na czas.
  • Wakeboarding. Uczestniczy tylko jeden wybrany uczestnik z każdej drużyny. W tej konkurencji należy na wyciągu przepłynąć dwa okrążenia, za które można uzyskać komplet punktów. Dodatkowo za skorzystanie z przeszkód naliczane są dodatkowe punkty.
  • Pływanie SUPem "Złap myszkę". Do wygrania nagrody! Konkurencja polega na przepłynięciu na desce SUP z wiosłem do okola fontanny. Za pełne przepłynięcia przyznajemy punkty. Dodatkowo za zdobycie myszki komputerowej przyznamy dodatkowe punkty. Myszki komputerowe będą dostępne na pontonie w połowie drogi. W tej konkurencji startuje tylko jeden zawodnik z każdej drużyny i nie może to być ta sama osoba, która uczestniczyła w konkurencji Wake. Na desce można przepłynąć w pozycji na stojąco lub na kolanach (za pozycję stojącą przyznajemy dodatkowe punkty).

Zapewnimy wszystkie potrzebne akcesoria. WakePark Koszalin do wodnych konkurencji zapewni pianki, kaski oraz kamizelki wypornościowe (ręczniki we własnym zakresie).

Zawody wygrywa drużyna, która uzyska największą ilość punktów. W przypadku równej ilości punktów, sędziowie mogą zarządzić dodatkowe konkurencje rozstrzygające.

W zawodach mogą wystartować tylko zarejestrowane drużyny. Rejestrujemy maksymalnie 5 drużyn. Liczy się kolejność rejestracji. Drużyna musi składać się z 5 zawodników. W zawodach mogą uczestniczyć tylko drużyny reprezentujące firmy informatyczne (programistyczne, serwisy komputerowe, handlujące sprzętem lub oprogramowaniem). Gorąco namawiamy aby zawodnicy byli pracownikami reprezentowanej firmy (nie jest to warunek konieczny).

Drużyny walczyć będą o puchar SPARKcamp IT Summer time! Do wygrania są nagrody rzeczowe od organizatorów i sponsorów.

Zawody zostaną rozstrzygnięte w tym samym dniu około godziny 16:00.

Uwaga! Jeśli z powodów pogodowych piknik zostanie przełożony na inny dzień, data zawodów także zostanie przesunięta. Dalszy udział będzie wymagał potwierdzenia drużyny.

Organizatorem zawodów jest: Stowarzyszenie SPARK

Głównym sponsorem jest firma GlobalLogic S.A.

Sponsorem wspierającym jest firma HAFTKOM Ewa Sadowska Karolina Sadowska s.c.

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
Drużyna musi się składać z 5 osób. Rejestracja drużyny

Drużyna musi się składać z 5 osób.

Wyprzedane Brak wolnych miejsc