W poszukiwaniu czarnego złota- spacer z leśnikiem dla dzieci 7-13 lat

location icon
Parking przy ogrodzie botanicznym Marszewo Gdynia
calendar icon
Od 3 paź 13:00 do 3 paź 16:00
ticket icon
Od 0,00 zł

Zapraszamy na kolejny leśny spacer z leśnikiem, Witoldem Ciechanowiczem z Nadleśnictwa Gdańsk. pt. "W poszukiwaniu czarnego złota"

Pozwalasz swoim dzieciom grać w Minecrafta? Ma sporo walorów edukacyjnych. Wyruszymy na spacer Szlakiem Korzeni, w poszukiwaniu leśnego Czarnego Złota. Dzieciaki które znają Minecraft będą wiedziały o co chodzi, te nie grające dowiedzą się o zupełnie innych zastosowaniach węgla drzewnego, niż tylko rodzinny grill.


Witold Ciechanowicz jest leśnikiem i doświadczonym edukatorem, na co dzień prowadzącym zajęcia edukacyjne w Leśnym Ogrodzie Botanicznym Marszewo w Gdyni.
Na spotkanie zapraszamy rodziców z dziećmi w wieku7-13 lat. W trakcie spaceru zrobimy przerwę w formie pikniku- prosimy o zabranie kocyka piknikowego oraz przekąsek i napoju dla siebie i dziecka.
Ubierzcie siebie i dzieci odpowiednio do pogody.
Zbiórka: https://www.google.pl/maps/@54.5210467,18.4178175,19z?hl=pl
Udział w spotkaniu jest bezpłatny, wymaga jednak rejestracji poprzez portal Evenea.
Spotkanie odbędzie się w ramach projektu "Cykliczne spacery i pikniki na łonie natury oraz warsztaty edukacyjne dla rodziców z dziećmi" finansowanego z Budżetu Miasta Gdyni w ramach środków Budżetu Obywatelskiego.
Regulamin dla Uczestników:Warunkiem uczestnictwa w zajęciach jest akceptacja wszystkich punktów poniższego regulaminu,Maksymalna ilość osób na zajęciach wynosi 50, dzieci biorące udział w zajęciach przebywają cały czas pod opieką rodziców,Zajęcia są bezpłatne,Uczestnicy biorący udział w zajęciach zobowiązani są do przestrzegania poleceń instruktora,Uczestnicy oraz dzieci biorą udział w zajęciach na własną odpowiedzialność,W zajęciach mogą brać udział osoby zdrowe, bez objawów choroby zakaźnej w szczególności takich jak: suchy kaszel i gorączka, Uczestnik zajęć oświadcza, że ma świadomość, iż udział w zajęciach może narazić go na zachorowanie na COVID-19Uczestnicy zajęć zobowiązani są do zachowania odległości minimum 2 metrów od pozostałych uczestnikówUczestnicy zobligowani są do przestrzegania podstawowych zasad bezpieczeństwa oraz kultury osobistej,Organizator nie odpowiada za rzeczy pozostawione przez uczestników.

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Bilet dla rodzica z dzieckiem
już niedostępne -
  Bilet dla 2 rodziców z dzieckiem
już niedostępne -