Języki programowania IT i Nowe technologie

SPACEHACK - hackathon online

location icon
calendar icon
Od 6 lis 18:00 do 8 lis 15:00

W dniach 06-08 Listopada 2020 r. odbędzie się wyjątkowy Hackathon online, skierowany do ludzi z branży IT i gier, których zadaniem będzie stworzenie kosmicznego projektu w przeciąg 48 godzin. SPACEHACK to okazja do oderwania się od rzeczywistości i zmierzenia się z innymi uczestnikami.

W tym roku chcielibyśmy wybić się poza horyzont i dostać na Marsa, a wszystko za sprawą SPACEHACK, czyli hackathonu organizowanego przez Podkarpackie Centrum Innowacji oraz Prime Bit Games S.A.!
Tematyką tegorocznej edycji jest kosmos i właśnie tam wyobraźnia naszych uczestników może nas zabrać, mając do wyboru trzy kategorie:

  1. Robotyka i sztuczna inteligencja
  2. Aplikacje mobilne i webowe
  3. Gry, VR, symulatory

Wydarzenie będzie emitowane na żywo w serwisie YOUTUBE.COM, co pozwoli zaangażować większą liczbę nie tylko samych uczestników, ale i swoistą "publiczność" zainteresowaną tego typu eventem. Dzięki temu zasięg SPACEHACKa będzie nieograniczony, a to - dodatkowo - będzie szansą na pokazanie swojego talentu!

Zespoły mogą liczyć maksymalnie 4 osoby.

Nagrody:

1 miejsce
8 000 zł

2 miejsce
4 000 zł

3 miejsce
2 000 zł

UWAGA! Dzień przed rozpoczęciem wydarzenia skontaktujemy się z Tobą mailowo w celu udostępnienia linku do discorda.

Bądź na bieżąco! Polub nas na Facebook 

Zapewniamy dobrą zabawę i atrakcyjne nagrody! Zapisz się już dziś, weź udział w wydarzeniu i wystrzel nas w kosmos swoim pomysłem! 

REGULAMIN


Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Darmowy
już niedostępne -