Rozwój osobisty Koncerty, Festiwale, Rozrywka Wydarzenia okolicznościowe Rodzina i relacje międzyludzkie

Naukowy Jumbo Jet - warsztaty naukowe w SP174 Warszawa, grupa 2

location icon
Szkoła Podstawowa nr 174 Warszawa plac Wojska Polskiego 28, Warszawa
calendar icon
Od 16 sty 15:25 do 16 sty 16:10


NAUKOWY JUMBO JET to interaktywne warsztaty naukowe z efektem WOW! stworzone z myślą o wszystkich bystrzakach ciekawych świata fizyki, chemii i nowych technologii. Warsztaty w zaprzyjaźnionych szkołach podstawowych na terenie całej Polski! Naukowy Jumbo Jet bilety już dostępne.

Szanowni Pasażerowie, witamy na pokładzie Naukowego Jumbo Jeta! Przed nami 45 minutowy rejs na planetę NAUKA! Zapnijcie pasy, bo turbulencjom nie będzie końca. Z tej podróży wrócicie do domów ze stworami z obcej planety w pojemnikach. Gotowi? RUSZAMY!

Załoga Naukowego Jumbo Jeta zaprasza na interaktywne warsztaty z efektem WOW! stworzone z myślą o wszystkich bystrzakach ciekawych świata. Zgodnie z formułą EDUTAINMENT przekazujemy wiedzę z nauk ścisłych opakowaną w niecodzienną rozrywkę. Wyposażamy Małych Naukowców we wszystkie niezbędne akcesoria i dajemy możliwość samodzielnych działań. Wszystko to co zachwyca nas na zagranicznych targach nauki niezwłocznie wprowadzamy do naszego programu. Wszystkie zmysły na pokład! To nie będą zwykłe zajęcia dodatkowe!

NAUKOWY JUMBO JET to mobilne laboratorium, które nie ominie żadnej szkoły w Polsce! Z prędkością światła dostarczamy gadżety naukowe, nowinki technologiczne i przyrządy do badań, aby każdy Młody Naukowiec mógł na własnej skórze przekonać się jak fascynująca może być nauka.

W towarzystwie naszej załogi samodzielnie wykonacie widowiskowe doświadczenia naukowe, a niektóre z nich zabierzecie ze sobą do domu. Do Waszej dyspozycji oddajemy wszystkie potrzebne akcesoria oraz całe nasze serce do spektakularnej nauki i wyśmienitej zabawy. Obiecujemy najlepiej jak tylko potrafimy poprowadzić lekcję, po której nie będziecie chcieli usłyszeć dzwonka na przerwę!

Plan lotu Naukowego Jumbo Jeta

Naukowy Jumbo Jet zaprasza raz w miesiącu na swój pokład. Do Państwa dyspozycji oddajemy propozycje 45 minutowych warsztatów w licznych terminach, porach i lokalizacjach tak, aby każdy chętny mógł wybrać grupę dogodną dla siebie. Warsztaty organizujemy na terenie zaprzyjaźnionych szkół podstawowych. W danym miesiącu we wszystkich grupach realizujemy ten sam program. Na warsztaty zapraszamy uczniów klas od 0 do 4. Dostępne terminy i lokalizacje do sprawdzenia tylko w evenea.pl

Informacja o biletach

Aby zapewnić jak najwyższy poziom organizacji zajęć uruchamiamy elektroniczną sprzedaż biletów. Bilety na warsztaty do kupienia tylko na evenea.pl. Instruktor nie sprzedaje biletów w dniu zajęć.

Aby kupić bilet prosimy wybrać preferowaną grupę w dowolnej placówce. Dzieci mogą brać udział w zajęciach organizowanych we wszystkich dostępnych lokalizacjach - nie tylko w swoich szkołach.

Drodzy Rodzice! Uczestnicy zajęć zostaną zaproszeni na warsztaty na podstawie listy dlatego prosimy o zakup biletów imiennych i podanie imienia i nazwiska dziecka, które weźmie udział w naszych warsztatach.

Życzymy dobrej zabawy i do zobaczenia na warsztatach!

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
Jednorazowy udział w 45minutowych warsztatach, miejsce nienumerowane Bilet podstawowy

Jednorazowy udział w 45minutowych warsztatach, miejsce nienumerowane

już niedostępne 30,00 zł -
Jednorazowy udział w 45minutowych warsztatach, miejsce nienumerowane Bilet z miejscem w pierwszej ławce

Jednorazowy udział w 45minutowych warsztatach, miejsce nienumerowane

już niedostępne 40,00 zł -