Muzyka i Taniec Koncerty, Festiwale, Rozrywka

Still Of The Night vol. 3 - 80's rock LIVE SHOW

location icon
Klub Hybrydy Złota 7/9, Warszawa
calendar icon
Od 12 paź 19:00 do 13 paź 3:00

Jedyny koncert w Polsce w pełni poświęcony muzyce hard'n'heavy / AOR z lat '80!

Jeśli jesteś fanem natapirowanych włosów, neonowych legginsów czy muzyki takich zespołów jak Bon Jovi, Van Halen, Motley Crue czy Ratt - to niewątpliwie impreza dla Ciebie!
12 października 2019 r. - już po raz trzeci - zagramy największe przeboje hard'n'heavy z lat '80. Usłyszysz zadziorne riffy zespołu Scorpions, zobaczysz wyuzdane show a'la Motley Crue, będziesz skakał pod sceną w rytm takich hitów jak "Bad Medicine" czy "Ain't Talk About Love"!
A to wszystko w szlachetnym celu - cały dochód z imprezy zostanie przekazany dla podopiecznych Komitetu Ochrony Praw Dziecka, czyli dzieci, które doświadczyły przemocy w rodzinie.

Oprócz zespołu White Highway na scenie udzielą się liczni goście - listę nazwisk podamy już wkrótce!

*PO KONCERCIE AFTER PARTY W RYTMIE 80s DO BIAŁEGO RANA*

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
Chcesz nabyć bilety na "Still Of The Night vol. 3" w promocyjnej cenie? Zarejestruj się już dziś! Pula promocyjnych biletów jest dostępna tylko dla pierwszych 100 osób do 1 maja 2019 r. Lista - bilety w przedsprzedaży 30 zł

Chcesz nabyć bilety na "Still Of The Night vol. 3" w promocyjnej cenie? Zarejestruj się już dziś! Pula promocyjnych biletów jest dostępna tylko dla pierwszych 100 osób do 1 maja 2019 r.

już niedostępne -