Muzyka i Taniec

StarterLAB / warsztaty kreatywne / Sonic PI

location icon
Gdański Inkubator Przedsiębiorczości STARTER ul. Lęborska 3B, gdańsk
calendar icon
Od 29 sie 17:00 do 29 sie 20:00

Na warsztatach poznamy krótką historię zupełnie innego podejścia do tworzenia muzyki, którym jest algorave. W tym celu praktycznie zapoznamy się z Sonic Pi, który w prosty i przyjemny sposób nauczy nas nowego spojrzenia na muzykę jak i podstaw programowania. Mile widziane osoby z zerową wiedzą techniczną, zaawansowane i wszyscy pomiędzy - wszelkie potrzebne techniczne informacje zostaną przekazane w trakcie warsztatu.

Wymagania: Własny laptop z zainstalowanym Sonic Pi: https://sonic-pi.net/ (w razie potrzeby można umówić wcześniejsze spotkanie celem rozwiązania problemów - osoby potrzebujące pomocy, prosimy o kontakt mailowy: a.miler@inkubatorstarter.pl do 26 sierpnia do 15:00) + opcjonalnie słuchawki na dalszą część warsztatu.

Warsztaty odbędą się w sali "Gdańsk" w Inkubatorze Starter.

Prowadzący:

Łukasz Skotarek - programista, muzyk. Bardzo lubi i muzykę i programowanie, więc czasem też programuje muzykę. Świat jest zbyt ciekawy by nie szukać nowych, kreatywnych sposobów by tworzyć i dzielić się wiedzą.

Warsztaty odbywają się w ramach projekt "StarterLAB" i mają na celu zaprezentowanie gdańskich twórców łączących w swojej pracy sztukę z technologią.

Sfinansowano ze środków Miasta Gdańska.

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Dostępne do Liczba
  Zarejestruj się!
już niedostępne -