Pomorska podróż- kierunek innowacje. WEBINAR "Przyciąganie talentów. Jak znaleźć, zatrudnić i zatrzymać najlepszych?"

location icon
PLATFORMA ZOOM
calendar icon
Od 2 lut 10:00 do 2 lut 13:00

Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A zaprasza na webinar pn. "Przyciąganie talentów. Jak znaleźć, zatrudnić i zatrzymać najlepszych?", który jest pierwszym z kolejnej edycji spotkań w ramach cyklu "Pomorska podróż. Kierunek innowacje!".

Cykl organizowany jest przez Departament Rozwoju Gospodarczego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego w ramach projektu Smart Progress - Animacja rozwoju obszarów Inteligentnych Specjalizacji Pomorza jako element Procesu Przedsiębiorczego Odkrywania", finansowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020:

Oś Priorytetowa 1. Komercjalizacja wiedzy,
Działanie 1.1. Ekspansja przez innowacje,
Poddziałanie 1.1.1. Ekspansja przez innowacje - wsparcie dotacyjne.


PROGRAM

10:00-10:05          Powitanie zaproszonych gości, krótkie omówienie agendy spotkania.
Moderator oraz Reprezentant DRG UMWP

10:05-11:20
Wszystko o rekrutacji, czyli czy każdy ma talent? Kryteria identyfikacji talentów.
Budowanie i wdrażanie skutecznych projektów w zakresie zarządzania talentami i rozwoju pracowników - proces od A do Z.
Praca - cokolwiek to oznacza, czyli talenty w odpowiedzi na problemy świata VUCA.
Strategia organizacji, a strategia zarządzania talentami  czyli "magia" pracy w danej firmie.
11.20-11:35PRZERWA
11.35-12:50Kluczowe funkcje programu talentowego. Kiedy najlepiej go wdrożyć?
Jak zatrzymać najbardziej utalentowanych pracowników? - 10 elementów programu rozwoju utalentowanych pracowników.
12:50-13:00 Podsumowanie spotkania wraz z sesją "Pytań i odpowiedzi" do eksperta prowadzącego.PROWADZĄCY WEBINAR: Marzena Śmigielska

Trenerka rozwoju osobistego i działania. Mówca motywacyjny. Twórczyni programów szkoleniowych z zakresu rozwoju osobistego, komunikacji, zarządzania sobą w czasie, asertywności, motywacji, wymówek, pracy w grupie, wystąpień publicznych oraz innych kompetencji miękkich.

Posiada tytuł Mówcy Kwartału Professional Speakers Academy w Londynie. Certyfikowana Coach International Coach Federation z doświadczeniem life coachingu, także dla młodzieży i par oraz management coachingu dla kadr managerskich. Wykładowca na Wyższej Szkole Gospodarczej w Bydgoszczy oraz Akademii Pomorskiej w Słupsku. Obecnie wykładowca na MBA na AP w Słupsku.
Współpracowała między innymi z: Kaliop Polska, Livioon Polska, Fundacja Sukces Pisany Szminką w Warszawie, Olivia Bussines Center w Gdańsku, Galerią Madison w Gdańsku, Aktywator - Dom Startupów w Słupsku, Akademią Pomorską w Słupsku, Słupską Izbą Przemysłowo - Handlową w Słupsku, Urzędem Marszałkowskim Województwa Pomorskiego w Gdańsku, Personel Profit w Gdańsku. Autorka książki "Wrzuć na luz".ZASADY REKRUTACJI I UDZIAŁU 

1.Rejestracja na spotkanie online odbywa się poprzez wypełnienie formularza za pośrednictwem serwisu Evenea.

2.Udział w spotkaniu zostanie potwierdzony e-mailem (na adres e-mailowy podany w formularzu), w którym zostanie przesłany link umożliwiający uczestnictwo w spotkaniu.

3.Osoby posiadające specjalne potrzeby dostępności informacyjno-komunikacyjnej wynikające z niepełnosprawności powinny poinformować o tym na etapie wypełniania formularza.

4.Spotkanie będzie rejestrowane nagraniem video. W trakcie uczestnictwa w spotkaniu on-line Uczestnik może udostępniać swój wizerunek. Skorzystanie z linku i przystąpienie do udziału w spotkaniu będzie uznane jako zgoda na nieodpłatne udostępnianie swojego wizerunku Organizatorowi wydarzenia i podmiotom działającym na jego zlecenie w związku z utrwaleniem i prezentacją nagrania spotkania. Uczestnik może w każdym momencie wyłączyć swoją kamerę internetową i zapobiec tym samym utrwaleniu swojego wizerunku. Uczestnik może również na etapie dołączania do "pokoju webinaru" zadecydować jakie dane profilu będą prezentowane (np. imię i nazwisko/ imię/inicjały)

5.Udział w webinarium jest bezpłatny.


ZAŁĄCZNIKI:

1. PROGRAM

2. REGULAMIN UCZESTNICTWA W WEBINARIUM 

3. KLAUZULA INFORMACYJNA RODO

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Smart Progress - "Przyciąganie talentów. Jak znaleźć, zatrudnić i zatrzymać najlepszych?"
już niedostępne -