Grafika i Sztuki Wizualne Muzyka i Taniec Koncerty, Festiwale, Rozrywka

Koncert Riders Connection - podróżnicze After Party Śladami Marzeń

location icon
Klub u Bazyla Nowida 18a, Poznań
calendar icon
Od 15 lut 20:00 do 16 lut 3:00

Koncert Riders Connection oraz podróżnicze PEACE & LOVE Party.
★★Riders Connection ★★ oraz podróżnicze AfterParty, na którym zagra ★★ DJ Jasiu ★★ - oficjalna impreza Festiwal Podróżniczy Śladami Marzeń, w tym roku odbędzie się w sobotę 15.02.2020 w legendarnym poznańskim klubie u Bazyla. 

Bilety w sprzedaży:
★ 30pln do 24.12.
★ 40pln do 12.02
★ 50pln do 15.02 oraz w kasach klubu.
BILETY ★ https://bit.ly/2MkWbEO ★ 

BILETY Z KOSZULKĄ JUŻ DOSTĘPNE  ! UWAGA NOWY PROJEKT! 


8.Festiwal Podróżniczy Śladami Marzeń to największa impreza podróżnicza w Wielkoplsce. W jej ramach oprócz prelekcji, warsztatów i spotkań odbywa się Podróżnicze After Party. Zdecydowaliście, że impreza odbędzie się w klimacie
★★ Peace and Love ★★


Będzie to przebierana impreza podróżnicza w klimacie który wybiorą fani Festiwalu. Imprezę rozkręca Jaś Sieiński czyli niezawodny DJ Jasiu.

Riders Connection - zespół powstał 2010 roku w Berlinie. W swojej muzyce łączą wyjątkową mieszankę reggae, soul i folky blues. Dzięki temu tworzą swój własny styl i niepowtarzalny rodzaj muzyki. Nie używają zestawu perkusyjnego, a ich beatboxing guru Moritz wszystkie dźwięki tworzy swoimi ustami. Dzięki temu tworzy unikalną frekwencję fukny beatów takich gatunków jak hip-hop, techno oraz bębny, bas, a nawet narodowych Australijski instrument "Didgeridoo"

Wokalista i gitarzysta Phillip na koncertach przekazuje prawdziwą pasję i ekspresję publiczności, dzięki swojemu dynamicznemu i urzekającemu głosowi. W czasie występu prezentuje cała barwę swojego głosu, imituje trąbkę - a dzwięk bardzo łatwo pomylić z prawdziwym instrumentem. Tego warto posłuchać i zobaczyć na własne oczy!

Zespół rozpoczął swoją karierę na ulicach Berlina - ich muzyka zyskała w krótkim czasie wielu fanów, efektem czego były trasy koncertowe w Niemczech, Szwajcarii i Republice Południowej Afryki. Występ podczas podróżniczego AfterParty bedzie ich drugim koncertem w Polsce. Wydali 3 płyty: Natural Sound System, Colour Me oraz najnowszą "Band" wydali w powiększonym składzie i w takim się tez pojawią na Festiwalu.

Wszystko na świecie to połaczenie podróży i przeżycia. Dlatego na scenie zawsze dodają dużą dawkę humoru, śpiewają chóralne dzwięki, a publiczności dostarczają niezapomnianych wrażeń.

Riders Connection wystapili pierwszy raz w Polsce w ramach 6. edycji Festiwalu. Teraz przyjeżdzają ponownie z nową płytą oraz w powiększonym składzie. To gwarancja jeszcze większej dawki emocji i energii na festiwalu.

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
Bilet uprawnia do wejścia na koncert Riders Connection oraz udział w imprezie After Party w ramach Festiwalu Podróżniczego Śladami Marzeń. Przedsprzedaż FIRST 30

Bilet uprawnia do wejścia na koncert Riders Connection oraz udział w imprezie After Party w ramach Festiwalu Podróżniczego Śladami Marzeń.

już niedostępne 30,00 zł -
Bilet uprawnia do wejścia na koncert Riders Connection oraz udział w imprezie After Party w ramach Festiwalu Podróżniczego Śladami Marzeń. Bilet Normalny

Bilet uprawnia do wejścia na koncert Riders Connection oraz udział w imprezie After Party w ramach Festiwalu Podróżniczego Śladami Marzeń.

już niedostępne 40,00 zł -
Bilet uprawnia do wejścia na koncert Riders Connection oraz udział w imprezie After Party w ramach Festiwalu Podróżniczego Śladami Marzeń. Bilet Last Minute

Bilet uprawnia do wejścia na koncert Riders Connection oraz udział w imprezie After Party w ramach Festiwalu Podróżniczego Śladami Marzeń.

już niedostępne 50,00 zł -
Bilet uprawnia do wejścia na koncert Riders Connection oraz udział w imprezie After Party w ramach Festiwalu Podróżniczego Śladami Marzeń oraz do odebrania koszulki, stworzonej specjanie na 8.Festiwal Podróżniczy Śladami Marzeń. Koncert + Koszulka Śladami Marzeń

Bilet uprawnia do wejścia na koncert Riders Connection oraz udział w imprezie After Party w ramach Festiwalu Podróżniczego Śladami Marzeń oraz do odebrania koszulki, stworzonej specjanie na 8.Festiwal Podróżniczy Śladami Marzeń.

już niedostępne 74,99 zł -