Jak być skutecznym liderem?

location icon
Grand Croissants ul. Krupnicza 28, Kraków
calendar icon
Od 17 lip 18:00 do 17 lip 18:00

Jeśli chcesz zbudować silny, zaangażowany i zmotywowany Zespół pasjonatów, specjalistów i ekspertów w swojej branży, którzy działają wydajniej, a do tego są bardzo zadowoleni - to jest dobry czas, aby rozpocząć trening!NA TYM SPOTKANIU DOWIESZ SIĘ:
🔹 od czego zacząć budowanie zaangażowanego Zespołu, 

🔹 jak prowadzić Zespół, by działał efektywnie, 

🔹 dowiesz się dlaczego lepiej budować Zespół na wzajemnym zaufaniu i dlaczego to się opłaca, 

🔹 dowiesz się co zrobić, aby Twoi pracownicy zaczęli podejmować mądrzejsze decyzje
🔹 JAK MOŻESZ WZIĄĆ UDZIAŁ?
Udział w szkoleniu jest DARMOWY, ale konieczna jest wcześniejsza rezerwacja miejsca poprzez portal Evenea.❗ UWAGA Ilość miejsc jest ograniczona! ❗🔹KIEDY I GDZIE ODBĘDZIE SIĘ SZKOLENIE
17 lipca 2018r., godz. 18.00 Grand Crosaint, ul. Krupnicza 28🔹KOGO ZAPRASZAMY?
Jeżeli zarządzasz Zespołem, stoisz na czele grupy projektowej, albo jesteś Szefem w swojej firmie - to szkolenie jest dla Ciebie!🔹KIM JEST PROWADZĄCY?
Nazywam się Aleksandra Kubik i współtworzę BQM o skutecznym zarządzaniu.
Doświadczenie pracy z kilkudziesięcioma Zespołami pokazało mi, że organizacja nie będzie skuteczna bez solidnego Lidera i zaangażowanego Zespołu, bo niezależnie od branży zawsze pracujemy z ludźmi. Dlatego każdego dnia pomagam zespołom pracowniczym zwiększać zyski i rozwijać potencjał firmy poprzez usprawnianie komunikacji.
Dzięki dopasowaniu odpowiednich zadań do poszczególnych osób w firmie, potrafię budować silne Zespoły, które tworzą synergię mocnych stron i rzetelnie skupiają się na wspólnym działaniu. Chcę, aby każdy człowiek odnalazł pasję i czerpał przyjemność z wykonywania swojej pracy.


http://bqmanagement.pl/

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Lider
Wyprzedane Brak wolnych miejsc